Rüyada Yılan Balığı Görmek

rüyada Yılan Balığı görmek

Rüyada Yılan Balığı görmek, etrafınızdaki kimselerin sizi kıskanacağına işaret eder.

yılan balığı yakaladığınızı görmek, iyiye yorumlanır. Elinizden yılan balığını kaçırmak ise, kalıcı olmayan talih anlamı taşır. kadın için yılan balığı görmek kısa süreli bir zevk anlamına gelir.

Rüyada Yılan balığı görmek, Rüya sahibinin başarıları nedeni ile kendisinden haz etmeyen kimselerin olduğua delalet eder. Bu kimseler kem gözlü olup, kötü enerjisi ile rüya sahibini etkilemeyi başaran kişiler olarak tasvir edilirler. Rüya sahibinin çok kısmetli ve şanslı olduğu anlamına gelir.

Rüyada yılan balığı, gereksiz yere konuşan aynı zamanda ne konuştuğunu bilmeyen kimselere işaret eder.

Rüyada Yılan Balığı yakalamak Rüyada yılan balığı yakalamak, hayırlara işaret eder. Sıkıntıların ve dertlerin biteceğine, kişinin keyfinin yerine geleceğine ve müjdeli haberler alarak çok sevineceğine işaret eder. Rüya sahibinin hayatında sürpriz gelişmeler olacak demektir.

Rüyada Yılan Balığı Yemek Rüyada yılan balığı yemek, kısmet olarak değerlendirilir. Rüya sahibinin kendisine hayrı dokunacak kişilerle tanışacağına, onlarla bir araya gelip, hem moral hem de çareler bulacağına tabir edilir. Hayırlı gelişmeler yaşanacağına işaret eder.

Rüyada Yılan Balığı Öldürmek: Rüyasında yılan balığı öldürdüğünü gören kişi iş hayatında çok başarılı olur, rakiplerine karşı büyük zaferler elde eder ve onları hezimete uğratır diye yorumlanır. Rüya sahibi azimli ve hırslı çalışması sayesinde her işin üstesinden gelmeyi başaracak, soğukkanlılığıyla da her sorunla kolaylıkla baş edebilecek demektir.

Rüyanızda görmüş olduğunuz Rüyada Yılan Balığı Görmek yorumunu okudunuz. Yılan Balığı ilgili diğer tabir ve yorumlara bakmak için Rüya Tabirleri yada Rüya Tabirleri Sözlüğü yada Y harfi ile başlayan Rüya Tabirleri Y sayfasında rüyanızla ilgili benzer rüyalara da bakabilirsiniz. Yılan Balığı rüyanız hayr olsun.

Yorum ekle

Dikkat: !!!yorumlardan gelen rüyaların tabiri yapılmamaktadır!!!: Yorumunuz Editörler tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır


Alfabetik Rüya Tabirleri
Copyright © 2004 - 2016 diyadinnet.com Tüm Hakları Saklıdır. Diyadinnet 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır. Abonesi olduğumuz İhlas Haber Ajansı (İHA) ve Anadolu Ajansı (AA) alınan haberlerin herhangi bir ortamda basılması ve yeniden yayımı, ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir.
Rüyada İnfilak Görmek | Rüyada İnfitar suresi Görmek | Rüyada İnilti Görmek | Rüyada İnilti duymak Görmek | Rüyada İnkar etmek Görmek | Rüyada İnlemek Görmek |