Yarasa

Yarasa kuşu görmek zina mahsülü çocuğa, gizlice söz dinlemeye, hırsızlıktan dolayı gizlenmeye; alışılmış şeylerden uzaklaşmaya, nimetlerin eldenz gitmesine; Salih bir kimsenin Yarasa görmesi bu kuş İsa Aleyhisselamın mucizelerinden olduğu için sünnetii yaşamaya ve yaştamya, gerçeği bildiren delileri açıklamaya, Yarasa ibadet ehli kimseye, işsizlik ve tembelliğin gitmesine, Bir yere yarasanın girmesi oranın harap olmasına; Yarasa bazen ne yapacağını şaşırmış zalim bir adama yahut sihirbaz kadınlara delalet eder.

Rüyada yarasa görmek, aslında kötü şansa, hastalığa yakalanmaya ve tehlikeye yorumlanır. Ancak yarasa görmek amacınıza ulaşmak için çok emek harcamanız gerekir şeklinde de yorumlanabilir. Rüyada yarasa görmek, kötü işlere atılmaya ve yaşamda kötü değişiklikler yapmaya yorumlanır. Beyaz yarasa ölüme yorulur.

Rüyada yarasa görmek, aslında kötü şansa, hastalığa yakalanmaya ve tehlikeye yorumlanır. Ancak yarasa görmek amacınıza ulaşmak için çok emek harcamanız gerekir şeklinde de yorumlanabilir. Rüyada yarasa görmek, kötü işlere atılmaya ve yaşamda kötü değişiklikler yapmaya yorumlanır. Beyaz yarasa ölüme yorulur.

Hedeflerinize ulaşmak için çok çalışsanız da, sonunda istediklerinizi elde edeceğinizi gösterir. Aynı zamanda tehlikeye işaret eder.

Güçlük, sıkıntı, tatsız haberdir.

Yarasa görmek, sapikliga, körlüge isarettir. Yarasa kötü islerin gizlice islenmesi sebebiyle, o kötülüklerin duyulmasina da yorumlanir. Bir baska rivayete görede: Rüyada yarasa görmek, hirsizlik gibi kötü bir isten dolayi gizlenmeye ve haberleri dinlemeye isarettir. Bazen de, nimetlerin elden gitmesine ve alisilmis seylerden uzaklasmaya, bazi kere deSünnet i Seniyyeyi icra etmeye ve delilleri açiklamaya isarettir. Rüyada görülen yarasa, ibadet sahibi bir kimsedir. Yarasa, issizlik tenbellik ve korkunun gitmesine isarettir. Rüyada yarasa görmek, gebe kadinlar için hayirdir. Kara ve Deniz yolcusu için yarasa iyi degildir. Yarasa girdigi görülen yerin harap olmasina isarettir. Yarasa, ne yapacagim sasirmis zalim bir adama isarettir.

Rüyada görülmesi hiç de olumlu yorumlanmayan bir hayvan olan yarasaları Rüyasında gören kişi ya bir ölüm haberi ya da bir hastalık haberi alır.

Rüyanıza Benzer Tabirler

Rüyanızda görmüş olduğunuz Rüyada Yarasa Görmek yorumunu okudunuz. Yarasa ilgili diğer tabir ve yorumlara bakmak için Rüya Tabirleri yada Rüya Tabirleri Sözlüğü yada Y harfi ile başlayan Rüya Tabirleri Y sayfasında rüyanızla ilgili benzer rüyalara da bakabilirsiniz. Yarasa rüyanız hayr olsun.

Paylaşmaya ne dersin ?

Rüyada Yarasa yorumları

bberfin

rüyamda ben kendi balkonumuzdan aşşa atlıyıp ellerimii yukarı aşşa kaldırınca yarasa oluyormusum sonra yanımda 2 yaraadaha beriliyo

GULAY

RUYAMDA BABAMIN EVINDE YARASA UCUYODU/BENDE PENCERENI ACDIM VE YARASANI DIWARI BIRAKDIM UCDU GITDI

buse

rüyamda yarasalar yüzüme sıçrıyordu çok korktum hiç hayırlı degilmiş arkadaşlar

nurxdcsreh
Ayse

gece ruyamda gordum ki yarasalar ardimca geliyor sonra ise kardesimin ardinca gelip onun omuzuna konup isirdilar uyandiimda cokkk korkmustum......

rümeysa

gece rüyamda yarasa gördüm okadar korktum kiiii aglayarak kalktım yataktan kolarımın hertarafı çizilmişş..

Yorum ekle

Dikkat: !!!yorumlardan gelen rüyaların tabiri yapılmamaktadır!!!: Yorumunuz Editörler tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır


Alfabetik Rüya Tabirleri

ABCÇDEFGHIİJKLMNOÖPRSŞTUÜVYZ


Rüyada Mayo Görmek | Rüyada Mayonez Görmek | Rüyada Maytap Görmek | Rüyada Mazı Görmek | Rüyada Mazot Görmek | Rüyada Mearıc suresı Görmek |