Rüyada Yarasa Görmek

Yarasa kuşu görmek zina mahsülü çocuğa, gizlice söz dinlemeye, hırsızlıktan dolayı gizlenmeye; alışılmış şeylerden uzaklaşmaya, nimetlerin eldenz gitmesine; Salih bir kimsenin yarasa görmesi bu kuş İsa Aleyhisselamın mucizelerinden olduğu için sünnetii yaşamaya ve yaştamya, gerçeği bildiren delileri açıklamaya, Yarasa ibadet ehli kimseye, işsizlik ve tembelliğin gitmesine, Bir yere yarasanın girmesi oranın harap olmasına; Yarasa bazen ne yapacağını şaşırmış zalim bir adama yahut sihirbaz kadınlara delalet eder.

Rüyada yarasa görmek, aslında kötü şansa, hastalığa yakalanmaya ve tehlikeye yorumlanır. Ancak yarasa görmek amacınıza ulaşmak için çok emek harcamanız gerekir şeklinde de yorumlanabilir. Rüyada yarasa görmek, kötü işlere atılmaya ve yaşamda kötü değişiklikler yapmaya yorumlanır. Beyaz yarasa ölüme yorulur.

Rüyada yarasa görmek, aslında kötü şansa, hastalığa yakalanmaya ve tehlikeye yorumlanır. Ancak yarasa görmek amacınıza ulaşmak için çok emek harcamanız gerekir şeklinde de yorumlanabilir. Rüyada yarasa görmek, kötü işlere atılmaya ve yaşamda kötü değişiklikler yapmaya yorumlanır. Beyaz yarasa ölüme yorulur.

Hedeflerinize ulaşmak için çok çalışsanız da, sonunda istediklerinizi elde edeceğinizi gösterir. Aynı zamanda tehlikeye işaret eder.

Güçlük, sıkıntı, tatsız haberdir.

Yarasa görmek, sapikliga, körlüge isarettir. Yarasa kötü islerin gizlice islenmesi sebebiyle, o kötülüklerin duyulmasina da yorumlanir. Bir baska rivayete görede: Rüyada yarasa görmek, hirsizlik gibi kötü bir isten dolayi gizlenmeye ve haberleri dinlemeye isarettir. Bazen de, nimetlerin elden gitmesine ve alisilmis seylerden uzaklasmaya, bazi kere deSünnet i Seniyyeyi icra etmeye ve delilleri açiklamaya isarettir. Rüyada görülen yarasa, ibadet sahibi bir kimsedir. Yarasa, issizlik tenbellik ve korkunun gitmesine isarettir. Rüyada yarasa görmek, gebe kadinlar için hayirdir. Kara ve Deniz yolcusu için yarasa iyi degildir. Yarasa girdigi görülen yerin harap olmasina isarettir. Yarasa, ne yapacagim sasirmis zalim bir adama isarettir.

Rüyada görülmesi hiç de olumlu yorumlanmayan bir hayvan olan yarasaları Rüyasında gören kişi ya bir ölüm haberi ya da bir hastalık haberi alır.

Rüyanıza Benzer Tabirler

Rüyada Yarasa yorumları

Sinemis

Ruyamda yatak odama yarasanin girdigini gordum. Korktugum icin yarasaya bakamiyordum ama odaya ucarken yere pisledigini gordum. Evde olan bir yakinima pencereyi ac da disari ciksin diyordum. Kusu gormedim ama yarasa bu diyordum ruyamda

latife

Ruyamda esimin teyzesiysle tartisiyodum ben disardaydim ve oda balkonda camasir asiyodu.. o ara ortamizdan yarasalar ucuyodu ama zarar falan vermediler.. acaba anlami nedir?

Serkan

Rüyamda yarasayla mücadele icindeydim yüzüme saldırıyodu kafasını kopardım

güllü

rüyada yarasanın ısırması

bberfin

rüyamda ben kendi balkonumuzdan aşşa atlıyıp ellerimii yukarı aşşa kaldırınca yarasa oluyormusum sonra yanımda 2 yaraadaha beriliyo

GULAY

RUYAMDA BABAMIN EVINDE YARASA UCUYODU/BENDE PENCERENI ACDIM VE YARASANI DIWARI BIRAKDIM UCDU GITDI

buse

rüyamda yarasalar yüzüme sıçrıyordu çok korktum hiç hayırlı degilmiş arkadaşlar

nurxdcsreh
Ayse

gece ruyamda gordum ki yarasalar ardimca geliyor sonra ise kardesimin ardinca gelip onun omuzuna konup isirdilar uyandiimda cokkk korkmustum......

rümeysa

gece rüyamda yarasa gördüm okadar korktum kiiii aglayarak kalktım yataktan kolarımın hertarafı çizilmişş..

YORUM EKLE

Dikkat: !!! yorumlardan gelen rüyaların tabiri yapılmamaktadır!!! Yorumlar editörlerimiz tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.

İsim*
Yorumunuz*