Şuan sitede 15322 kişi var

Sosyolojik Bakış - (SOSYOLOJIK BAKIS) » Haberleri

diyadinnet tv

Sosyolojik Bakış

"Sosyolojik Bakış" ile ilgili haberler listeleniyor. Diyadinnette yayınlanan sosyolojik bakış'ın son dakika haberleri sıralanmaktadır. Aşağıda liste olarak verilmiş olan sosyolojik bakış'a ait haberleri okuyabilirsiniz. sosyolojik bakış'dan son dakika en son yayınlanan haberler. (0 SOSYOLOJIK BAKIS)

  • sosyolojik bakışMobbingDer Erzurum Şubesi Başkanı Alcan:

    - "Cinsel taciz ve mobbing, cinsiyet ayrımcılığının bir uzantısı, kadının eğitim sonrasında çalışma özgürlüğünü kısıtlayan bir tehdit ve anayasa ile güvence altına alınmış kişilik hakkının ihlalidir"

  • sosyolojik bakışReklamlar eleştirel bakış açısını ortadan kaldırıyor

    KARS - ÇAĞLAR SEFERTAŞ - Kafkas Üniversitesi (KAÜ) Eğitim Fakültesi Eğitim Bilimleri Öğretim Üyesi Doç. Dr. Ali Osman Engin, 'Reklamlar asıl gerçeklikleri yansıtmaktan öte, arz ve talep dengesine uygun, emek ve kalite anlayışlarını önceleyen

  • sosyolojik bakış70. sanat yılında Bahaettin Karakoç

    Türk şiirinin yaşayan çınarlarından, birçok şiiri değişik formlarda bestelenen 82 yaşındaki şair Bahaettin Karakoç, 70. sanat yılını kutluyor.

Paylaşmaya ne dersin ?

0

Copyright © 2004 - 2014 diyadinnet. com Tüm Hakları Saklıdır. Diyadinnet.com 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır. Abone olduğumuz Anadolu Ajansı (AA), İhlas Haber Ajansı (İHA) alınan haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir. Google+'da bizi ziyaret edin Diyadinnet RSS