Şuan sitede 20251 kişi var

Barış Süreci - (BARIS SURECI) » Haberleri

diyadinnet tv

Barış Süreci

"Barış Süreci" ile ilgili haberler listeleniyor. Diyadinnette yayınlanan barış süreci'nin son dakika haberleri sıralanmaktadır. Aşağıda liste olarak verilmiş olan barış süreci'ye ait haberleri okuyabilirsiniz. barış süreci'den son dakika en son yayınlanan haberler. (0 BARIS SURECI)

 • barış süreciSpekülasyon hezimetle bitti

  Cumhurbaşkanlığı Sözcüsü Kalın, Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın Somali'de bir çocuğa hediye ettiği kitapla ilgili, "Kılıçdaroğlu'nun spekülasyonlar üzerinden hezimete uğradığını gördük" dedi.

 • barış süreciTaşkın: Çözüm Süreci Başarıya Ulaşacaktır

  AK Parti Malatya Milletvekili Aday Adayı Avukat Bayram Taşkın, 2015 seçimlerinin çok önemli olduğunu ifade ederek, "Malatya'nın çok daha güzel günlere ulaşması için hep birlikte çalışacağız" dedi.

 • barış süreciYemen'de taraflar çözüm arıyor

  Yemen'deki krize çözüm bulmak amacıyla düzenlenen toplantıda "Başkanlık Konseyi" oluşturulması gündeme geldi. Ensarullah Hareketi, geniş katılımlı toplantı çağrısı yaptı.

 • barış süreciEĞİTİM BİR-SEN'DEN 'EĞİTİM' DEĞERLENDİRMESİ

  Eğitim Bir-Sen Van 1 Nolu Şubesi Basın ve İletişim Sekreteri Mehmet Ali Uca, tarihinin en önemli, en hassas sürecini yaşayan Türkiye'de eğitim aracılığıyla çocuklara insan hak ve özgürlükleri, farklılıkların birer zenginlik olduğu bilincinin

 • barış süreciHDP Tunceli İl Başkanlığı'ndan basınla tanışma toplantısı

  TUNCELİ HABER - Halkların Demokratik Partisi (HDP) İl Başkanlığı, basın mensuplarıyla tanışma toplantısı düzenledi.

 • barış süreciVali Yardımcısı Altun, çözüm süreci programına katıldı

  BİTLİS HABER - Vali Yardımcısı Salih Altun'un, Türkiye Gençlik Kulüpleri Konfederasyonu'nun (TGKK) Diyarbakır'da düzenlediği "Toplumsal Barış ve Kardeşlik Sürecinde Gençlerin Rolü" programına katıldığı bildirildi.

 • barış süreciErzurum Milletvekili Dr.cengiz Yavilioğlu:

  Erzurum ve ilçelerinde gezi ve incelemelerde bulunan AK Parti Erzurum Milletvekili Dr. Cengiz Yavilioğlu, İHA Erzurum Bölge Müdürlüğünü ziyaret etti.

 • barış süreciCastro, Washington'a güvenmiyor

  - Küba devriminin lideri Fidel Castro, görüşmeleri desteklediğini, ancak Washington'ın politikalarına güvenmediğini açıkladı

 • barış süreciAk Parti'den Muradiye İlçesine Çıkarma

  AK Parti Van Milletvekili Mustafa Bilici ve İl Başkanı Zahir Soğanda, beraberindeki partililerle Muradiye ilçesini ziyaret etti.

 • barış süreciKürt Türk ayrımı yapılmasına izin vermeyeceğiz

  -Başbakan Davutoğlu, "Bu baş bu gövdedeyken, bu yürek bu bedendeyken Allah şahittir ki bir gün dahi Kürt, Türk ayrımı yapılmasına izin vermeyeceğiz. Alevi, Sünni ayrımı yapılmasına izin vermeyeceğiz" dedi.

Paylaşmaya ne dersin ?

0

Copyright © 2004 - 2014 diyadinnet. com Tüm Hakları Saklıdır. Diyadinnet.com 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır. Abone olduğumuz Anadolu Ajansı (AA), İhlas Haber Ajansı (İHA) alınan haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir. Google+'da bizi ziyaret edin Diyadinnet RSS