Şuan sitede 4957 kişi var

Bülent Çakmak - (BULENT CAKMAK) » Haberleri

diyadinnet tv

Bülent Çakmak

"Bülent Çakmak" ile ilgili haberler listeleniyor. Diyadinnette yayınlanan bülent çakmak'ın son dakika haberleri sıralanmaktadır. Aşağıda liste olarak verilmiş olan bülent çakmak'a ait haberleri okuyabilirsiniz. bülent çakmak'tan son dakika en son yayınlanan haberler. (0 BULENT CAKMAK)

 • bülent çakmakArguvan yöneticileri, vatandaşların sorunlarını dinledi

  MALATYA - Arguvan Kaymakamı Selçuk Yosunkaya ile Belediye Başkanı Mehmet Kızıldaş, Çakmak Mahallesi'nde yaşayan vatandaşların sorunlarını dinledi. 

 • bülent çakmakKültür Sanat gündemi

  İstanbul'daki Adalar Müzesi, farklı dinlere ait ibadethanelerde yankılanan müzikleri "İnançlar ve Müzikleri/Tanrı'nın evlerinden sesler" konserinde bir araya getirecek.

 • bülent çakmakAcılı babanın gözyaşları

  - Arpaçay ilçesine bağlı Tepecek köyündeki evinde 16 Şubat'ta çıkan yangında 4 yaşındaki oğlunu kaybeden Bülent Kurtbaş, hayırsever iş adamının desteğiyle yaptırılan evine geçti, kaybettiği oğlunu anarken de gözyaşlarını tutamadı

 • bülent çakmakArdahan'da pikapla traktör çarpıştı: 4 yaralı

  ARDAHAN - Ardahan'da pikapla traktörün çarpışması sonucu 4 kişi yaralandı.

 • bülent çakmakYıl sonu etkinliğinde asırlık fotoğraflar sergilendi

  KARS - Sarıkamış Fevzi Çakmak İlkokulu'nda 2013-2014 eğitim ve öğretim yılını tamamlayan öğrenciler karnelerini aldı.

 • bülent çakmakİtalyan Akademisyenlerden Etü'de Nanoteknoloji Konferansı

  Erzurum Teknik Üniversitesi Fen Fakültesi Moleküler Biyoloji ve Genetik Bölümü tarafından Nanoteknoloji konferansı düzenlendi. Merkezi Derslikler binamız konferans salonunda düzenlenen etkinliğe Rektör Yardımcımız Prof. Dr. Bülent Çakmak'ın yanı sıra çok

 • bülent çakmakMuş Tanıtım Günleri

  MUŞ - Ankara'da 19-22 Haziran tarihlerinde düzenlenmesi planlanan "Muş Tanıtım Günleri" için, Vali Vekili Haluk Çakmak başkanlığında toplantı yapıldı.

 • bülent çakmakETÜ'DE BASKETBOL FİNAL HEYECANI

  Erzurum Teknik Üniversitesi (ETÜ) Bahar Şenlikleri kapsamında Sağlık Kültür ve Spor Dairesi bünyesinde düzenlenen "Bölümler Arası Basketbol Turnuvası" yapılan final müsabakası ile sona erdi.

 • bülent çakmakREKTÖR YAYLALI'DAN BELEDİYE BAŞKANLARINA ZİYARET

  Erzurum Teknik Üniversitesi (ETÜ) Rektörü Prof. Dr. Muammer Yaylalı, yeni seçilen belediye başkanlarına ziyarette bulundu.1

 • bülent çakmakPALANDÖKEN DE HAYIRLI OLSUN ZİYARETLERİ DEVAM EDİYOR

  ETÜ Erzurum Teknik Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Muammer Yaylalı ve ETÜ yönetimi Palandöken Belediye Başkanı Orhan Bulutlar'ı ziyaret ederek hayırlı olsun dileklerinde bulundular.

Paylaşmaya ne dersin ?

0

Copyright © 2004 - 2014 diyadinnet. com Tüm Hakları Saklıdır. Diyadinnet.com 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır. Abone olduğumuz Anadolu Ajansı (AA), İhlas Haber Ajansı (İHA) alınan haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir. Google+'da bizi ziyaret edin Diyadinnet RSS