Şuan sitede 12754 kişi var

Ağrının Sesi - (AGRININ SESI) » Haberleri

diyadinnet tv

Ağrının Sesi

"Ağrının Sesi" ile ilgili haberler listeleniyor. Diyadinnette yayınlanan ağrının sesi'nin son dakika haberleri sıralanmaktadır. Aşağıda liste olarak verilmiş olan ağrının sesi'ye ait haberleri okuyabilirsiniz. ağrının sesi'den son dakika en son yayınlanan haberler. (0 AGRININ SESI)

 • ağrının sesiKarın ağrılarına dikkat

  - Gastroenteroloji Uzmanı Prof. Dr. Aytuğ, karın bölgesinde hissedilen ağrının, kalp, akciğer veya safra kesesi gibi çeşitli hastalıkların habercisi olabileceğini belirtti.

 • ağrının sesiKarnınız Ağrıdığında Hemen Ağrı Kesici Almayın!

  Genel Cerrahi Uzmanı Op. Dr. Mehmet Öztürk, karın ağrısının önemli bir bulgu olabileceğini belirterek, "Karnınız ağrıdığında hemen ağrı kesici almayın" dedi.

 • ağrının sesiÇARŞI'DAN VANLI ÖĞRENCİLERE EĞİTİM YARDIMI

  Beşiktaş'ın taraftar grubu Çarşı, sosyal sorumluluk projesi kapsamında Van'daki okullara yardımlarını sürdürüyor.

 • ağrının sesiİshak Paşa Sarayı Yeniden Hayat Buldu

  Ağrı’nın Doğubayazıt ilçesindeki İshak Paşa Sarayı, Ağrı İl Kültür ve Turizm Müdürlüğü'nün yaptığı restorasyon projeleriyle son iki yılda geçirdiği değişimle dikkatleri çekiyor.

 • ağrının sesiAğrı'nın Tarihi Sergileniyor

  Ağrı ili kalkınma vakfı tarafından düzenlenen, Ağrı’yı anlatan resim, kitap, dergi, gazete ve filmlerin sahnelendiği sergi Cine Gold Sinema Salonun’da açıldı.

 • ağrının sesiAğrı 2012 SODES Projeleri Açıklandı

  Kalkınma Bakanlığı tarafından uygulanan Sosyal Destek Programı (SODES) 2012 yılı projeleri açıklandı. Kurumun web sitesinde yayımlanan verilere göre Ağrı'dan gönderilen 69 proje desteklenecek.

 • ağrının sesiAğrının Sesi Gazetesi Yayın Hayatına Başladı

  Ağrının Sesi Gazetesi yayın hayatına başlarken, gazetenin siyasi bir düşünce gütmeden herkese eşit mesafede olacağı açıklandı. 8 sayfalık renkli ofset olarak hazırlanan gazetenin ilk etapta 7500 adet basıldığını tüm Ağrı ve İlçeleri ile Bursa

 • ağrının sesiDinçer Bulut Aday Adaylığını Açıkladı

  Ağrı'lı mimar ve iş adamı Dinçer Bulut AK Parti'den Ağrı Milletvekili aday adayı olduğunu açıkladı.

 • ağrının sesiİlhami Taşdemir : Ağrı'nın Turizm ve Ekonomi Durumu

  Tarih ve siyaset bilimi alanında Yüksek Lisans ve Master yapmış olan Ağrı'lı bilim adamı İlhami Taşdemir, III. Uluslar arası Ağrı Dağı Nuh’un Gemisi Sempozyumu’nda Ağrı’nın Turizm ve Ekonomi durumu üzerinde yapmış olduğu konuşma:

 • ağrının sesiPatnosta Ampulde dinleme cihazı var tedirginliği

  Ağrı'nın Patnos ilçesinde enerji verimliliği projesi kapsamında dağıtılan tasarruflu ampullerin içinde dinleme cihazı var dedikodusu, tedirginliğe neden oldu.

Paylaşmaya ne dersin ?

0

Copyright © 2004 - 2014 diyadinnet. com Tüm Hakları Saklıdır. Diyadinnet.com 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır. Abone olduğumuz Anadolu Ajansı (AA), İhlas Haber Ajansı (İHA) alınan haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir. Google+'da bizi ziyaret edin Diyadinnet RSS