Şuan sitede 10034 kişi var

 diyanet İşleri - ( DIYANET ISLERI) » Haberleri

diyadinnet tv

 diyanet İşleri

" diyanet İşleri" ile ilgili haberler listeleniyor. Diyadinnette yayınlanan  diyanet işleri'nin son dakika haberleri sıralanmaktadır. Aşağıda liste olarak verilmiş olan  diyanet işleri'ye ait haberleri okuyabilirsiniz.  diyanet işleri'den son dakika en son yayınlanan haberler. (0 DIYANET ISLERI)

 •  diyanet işleriElazığ'da Öğrenciler Yarıyıl Tatilinde Umreye Gitti

  Elazığ'da 208 öğrenci ve velisi Diyanet İşleri Başkanlığı tarafından uygulamaya konulan program kapsamında yarıyıl tatilinde umreye gitti. Elazığ İl Müftü Yardımcısı Mevlüt Şahiner, velilere seslenerek öğrencilerin gösterdikleri başarıların umre

 •  diyanet işleriTBMM'de bu hafta

  Maden Kanunu ile Bazı Kanun ve Kanun Hükmünde Kararnamelerde Değişiklik Yapılmasına Dair Kanun Tasarısı'nın TBMM'de görüşülmesi bekleniyor.

 •  diyanet işleriÖnce evimizi temizlemeliyiz

  Diyanet İşleri Başkanı Görmez, İslamofobi konusunda "Ancak suç ve sebepleri hep dışarıda aramak yerine önce kendi evimizi temizlemeliyiz" dedi.

 •  diyanet işleriParlamento'nun namusuyla görev yapmasını istiyorum

  CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu, dört eski bakanla ilgili TBMM'de yapılacak Yüce Divan oylamasına ilişkin, "Parlamento'nun namusuyla görev yapmasını istiyorum. Devleti itibarlı kılacak kullanacağımız oylardır" dedi.

 •  diyanet işleriCharlie Hebdo karikatürlerinin yayınlanmasına tepkiler

  - Erzurum'da bir avukat, Paris'te yayınlanan Charlie Hebdo dergisi ile Cumhuriyet gazetesi hakkında, dini inançların suistimal edildiği gerekçesiyle suç duyurusunda bulundu - Avukat Polat: "Bizler peygamberimizin bir sözüyle İstanbul'u fethetmiş bir neslin

 •  diyanet işleriBundan kuşkum yok

  - MHP Genel Başkan Bahçeli, "Şayet, AKP’nin vicdanı kelepçeli olmayan vekilleri de devreye girerse, bu dört eski bakan soluğu Yüce Divan’da alacaktır, bundan kuşkum yoktur" dedi.

 •  diyanet işleriKur'an Kursu Öğreticilerinin Sorunları

  Demokratik Sendikalar Konfederasyonu (DESK) ve Din-Bir-Sen Van İl Başkanı Yusuf Adli, Kur'an kursu öğreticilerinden fahri olarak görev yapanlarla kadrolu görev yapanların sorunları olduğunu söyledi.

 •  diyanet işleriErzurum'da 1001 Hatim geleneği

  - Kentte asırlardır sürdürülen "1001 Hatim" geleneği kapsamında okunan 28 bin 477 hatmi şerif ile 288 tefsirin duası yapıldı - Diyanet İşleri Başkan Yardımcısı Yılmaz: - "Bu geleneğin devam etmesi için yapılan her türlü faaliyetin cihada dair

 •  diyanet işleriSarıkamış'ta 14 din görevlisi belge aldı

  KARS - Diyanet İşleri Başkanlığı tarafından Türkiye genelinde din görevlilerine yönelik düzenlenen hizmet içi eğitim kursunun ilk etabı Sarıkamış ilçesinde tamamlandı.

 •  diyanet işleriİslamofobinin yaygınlaşması Müslüman varlığına karşı tehdit

  Diyanet İşleri Başkanı Görmez, İslamofobinin bir endüstriye dönüşerek yaygınlaşmasının, başta Avrupa’da yaşayan Müslümanlar olmak üzere dünyanın her tarafında Müslüman varlığına karşı bir tehdit oluşturduğunu söyledi.

Paylaşmaya ne dersin ?

0

Copyright © 2004 - 2014 diyadinnet. com Tüm Hakları Saklıdır. Diyadinnet.com 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır. Abone olduğumuz Anadolu Ajansı (AA), İhlas Haber Ajansı (İHA) alınan haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir. Google+'da bizi ziyaret edin Diyadinnet RSS