13.08.2017 Saat: 16:03 | Son Güncelleme: 13.08.2017 Saat: 16:03

AK Parti'den, Tatvan'da yaşlılara ziyaret

BİTLİS - AK Parti Tatvan İlçe Teşkilatı,Tatvan ilçesindeki yaşlıları ziyaret etti.AK Parti Tatvan İlçe Başkanı Cemil Sayılgan,İlçe Kadın Kolları Başkanı Ayşe Altıok ve partililerle ilçedeki yaşlıları ziyaret etti.İlçe Kadın ve Gençlik kolları...

BİTLİS - AK Parti Tatvan İlçe Teşkilatı, Tatvan ilçesindeki yaşlıları ziyaret etti.

AK Parti Tatvan İlçe Başkanı Cemil Sayılgan, İlçe kadın Kolları Başkanı Ayşe Altıok ve partililerle ilçedeki yaşlıları ziyaret etti.

İlçe Kadın ve Gençlik kolları üyeleriyle programı gerçekleştirdiklerini belirten Sayılgan, ilçe merkezindeki 85 yaş ve üstü büyükleri ziyaret ederek sorun ve sıkıntılarını dinlediklerini söyledi.

Sayılgan, "Büyüklerimizin tek beklentileri ilgi ve sevgidir. Çocuklarımızı her zaman kucakladığımız gibi, büyüklerimizin de her zaman yanlarında olmalı ve onlara sevgimizi, saygımızı her an hissettirmeliyiz. Genel anlamda yaşlıların bir kısmının Sağlık sorunları oluyor ve bir kısmı da ilgisizlikten yakınıyor. Ama çok şükür her konuda çok duyarlı ve büyüklerini seven, sayan, saygısını yitirmeyen bir toplumda yaşıyoruz. Bölgemizde yaşlılara ve Aile kavramına verilen önem gurur verici." diye konuştu.

Yaşlıların ziyaretlerden memnun olduğunu belirten Sayılgan, ziyaretleri sıklıkla devam ettirmeyi düşündüklerini kaydetti.(AA)

YORUM EKLE

Bu sitede yer alan içerikler sadece genel bilgilendirme amacı ile sunulmuştur. Yorumlarınızı kendi özgür iradeniz ile yayınlanmakta olup; bununla ilgili her türlü dolaylı ve doğrudan sorumluluğu tek başınıza üstlenmektesiniz.

İsim*

E-Mail Adresiniz
Yorumunuz*
Kod: 5913

Diğer Bitlis Haberleri
Etiketler