13.08.2017 Saat: 15:32 | Son Güncelleme: 13.08.2017 Saat: 15:32

Keban'da "Vatandaşla Buluşma" toplantıları

ELAZIĞ - Keban Kaymakamlığı tarafından başlatılan Vatandaşla Buluşma toplantısı Bademli köyünde gerçekleştirildi.Kaymakamı Hayrettin Baskın başkanlığında gerçekleştirilen toplantıya,İlçe Jandarma Komutan Yüzbaşı Nursi Çağlak,İlçe Emniyet Müdürü...

ELAZIĞ - Keban Kaymakamlığı tarafından başlatılan "Vatandaşla Buluşma" toplantısı Bademli köyünde gerçekleştirildi.

Kaymakamı Hayrettin Baskın başkanlığında gerçekleştirilen toplantıya, İlçe Jandarma Komutan Yüzbaşı Nursi Çağlak, İlçe Emniyet Müdürü Kubilay Yurtseven, İlçe Milli Eğitim Müdürü Nurullah Emül, İlçe Gıda Tarım ve Hayvancılık Müdürü Ziyaddin Seçkin, İlçe Yazı İşleri Müdür Vekili Aliye Aylin Kökçin, İlçe Özel İdare Genel Sekreteri Sadi Oruç ve Köylere Hizmet Götürme Birliği sorumlusu Samet Bayır ve köylüler katıldı.

Toplantıda köylülerin sorun ve taleplerini dinleyen Kaymakam Baskın, yapılan toplantılarla Mahalle ve köylerdeki sorunları yerinde tespit edip kısa sürede çözüme kavuşturmayı amaçladıklarını söyledi.(AA)

YORUM EKLE

Bu sitede yer alan içerikler sadece genel bilgilendirme amacı ile sunulmuştur. Yorumlarınızı kendi özgür iradeniz ile yayınlanmakta olup; bununla ilgili her türlü dolaylı ve doğrudan sorumluluğu tek başınıza üstlenmektesiniz.

İsim*

E-Mail Adresiniz
Yorumunuz*
Kod: 1979

Diğer Elazığ Haberleri
Elazığ'da asayiş

Elazığ'da asayiş

ELAZIĞ -

Elazığ

'da,hırsızlık zanlısı 4 kişi ile çeşitli suçlardan...
Etiketler