13.08.2017 Saat: 15:00 | Son Güncelleme: 13.08.2017 Saat: 15:00

Vali Bilmez'den Çıldır ilçesine ziyaret

Ardahan - Ardahan Valisi Mehmet Emin Bilmez,Çıldır ilçesinde bir takım inceleme ve ziyaretlerde bulundu.Vali Bilmez,Vali Yardımcısı Muharrem Coşgun,Çıldır Kaymakamı Bedirhan İmamoğlu,Damal Kaymakamı Vedat Yılmaz ile Çıldır ilçesini ziyaret...

Ardahan - Ardahan Valisi Mehmet Emin Bilmez, Çıldır ilçesinde bir takım inceleme ve ziyaretlerde bulundu.

Vali Bilmez, Vali Yardımcısı Muharrem Coşgun, Çıldır Kaymakamı Bedirhan İmamoğlu, Damal Kaymakamı Vedat Yılmaz ile Çıldır ilçesini ziyaret etti.

Çıldır Belediye Başkanı Kemal Yakup Azizoğlu ile Çıldır Gölü'ne giden Bilmez, gölde yata binerek bir süre dolaştı.

Akçakale Adası bölgesini yatla dolaşan, daha sonra Çıldır Gölü Rekreasyon Projesinin uygulandığı alana geçen Bilmez, buralardaki çalışmalar hakkında ilgililerden bilgi aldı.

Bilmez, yaptığı açıklamada, en ücra noktadaki bir işin bile takipçisi olmak istediğini belirterek, "Her işin takipçisi olmak zorundayız. Vatandaşımıza en hızlı ve en kaliteli hizmeti sunmak için çalışıyoruz. Bunu yapmak mecburiyetindeyiz. Buraya hizmet için geldik. Dolayısıyla hizmetlerin aksamaması adına buralardayız." dedi.(AA)

YORUM EKLE

Bu sitede yer alan içerikler sadece genel bilgilendirme amacı ile sunulmuştur. Yorumlarınızı kendi özgür iradeniz ile yayınlanmakta olup; bununla ilgili her türlü dolaylı ve doğrudan sorumluluğu tek başınıza üstlenmektesiniz.

İsim*

E-Mail Adresiniz
Yorumunuz*
Kod: 5425

Diğer Ardahan Haberleri
Etiketler