Diyadin'de 19 Mayıs Atatürk'ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı

Ağrı’nın Diyadin ilçesinde 19 Mayıs Atatürk'ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı dolayısıyla program düzenlendi. İlçe stadyumundaki program saygı duruşu ve...
19.05.2017 Saat: 17:21

Ağrı’nın Diyadin ilçesinde 19 Mayıs Atatürk'ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı dolayısıyla program düzenlendi.

İlçe stadyumundaki program saygı duruşu ve İstiklal Marşı'nın okunmasıyla başladı. Programda günün anlam ve önemine dair konuşmanın ardından öğrenciler tarafından şiirler okundu.

Öğrencilerin çeşitli gösteriler yaptığı Program, gençlik haftası dolayısıyla düzenlenen müsabaka ve yarışlarda dereceye giren öğrencilere ödüllerinin verilmesiyle son buldu. Programa, Diyadin Kaymakamı Olgun Öner, ile ilçedeki kamu kurumlarının müdürleri, öğrenciler ve vatandaşlar katıldı.

diyadin 19 mayıs1

diyadin mayıs2

diyadin mayıs3

diyadin mayıs4

diyadin mayıs5

diyadin mayıs6

diyadin mayıs7

Yorum Ekle

Bu sitede yer alan içerikler sadece genel bilgilendirme amacı ile sunulmuştur. Yorumlarınızı kendi özgür iradeniz ile yayınlanmakta olup; bununla ilgili her türlü dolaylı ve doğrudan sorumluluğu tek başınıza üstlenmektesiniz.


Diğer Diyadin Ağrı Haberleri
Etiketler
Copyright © 2004 - 2017 diyadinnet.com Tüm Hakları Saklıdır. Diyadinnet 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır. Abonesi olduğumuz İhlas Haber Ajansı (İHA), Doğan Haber Ajansı (DHA) ve Anadolu Ajansı (AA) alınan haberlerin herhangi bir ortamda basılması ve yeniden yayımı, ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir.