Doğubayazıt'ta 19 Mayıs Atatürk'ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı

AĞRI - Doğubayazıt'ta 19 Mayıs Atatürk'ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı dolayısıyla program düzenlendi. Gençlik Merkezindeki program saygı duruşu ve İstiklal...
19.05.2017 Saat: 16:42

AĞRI - Doğubayazıt'ta 19 Mayıs Atatürk'ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı dolayısıyla program düzenlendi.

Gençlik Merkezindeki program saygı duruşu ve İstiklal Marşı'nın okunmasıyla başladı.

Programda günün anlam ve önemine dair konuşmayı, Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürü Sevgi Lordoğlu yaptı.

Şiirler ve orotoryum gösterilerinin yapıldığı program, halk oyunları gösterileriyle devam etti.

Program, gençlik haftası dolayısıyla düzenlenen müsabaka ve yarışlarda dereceye giren öğrencilere ödüllerinin verilmesiyle son buldu.

Programa, Doğubayazıt Kaymakamı Ulaş Akhan, 1. Mekanize Tugay Komutanı Tuğgeneral Ercan İlhan, İlçe Jandarma Komutanı Binbaşı Mustafa Özdemir, Doğubayazıt Cumhuriyet Savcısı Kemal Bakırcı, İlçe Milli Eğitim Müdürü Yusuf Yardımcı, Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürü Sevgi Lordoğlu, ilçedeki kamu kurumlarının müdürleri, öğrenciler ve vatandaşlar katıldı.(AA)

doğubayazıt 19 mayıs1

doğubayazıt mayıs2

doğubayazıt mayıs3

doğubayazıt mayıs4

doğubayazıt mayıs5

Yorum Ekle

Bu sitede yer alan içerikler sadece genel bilgilendirme amacı ile sunulmuştur. Yorumlarınızı kendi özgür iradeniz ile yayınlanmakta olup; bununla ilgili her türlü dolaylı ve doğrudan sorumluluğu tek başınıza üstlenmektesiniz.


Diğer Ağrı Doğubayazıt Haberleri
Etiketler
Copyright © 2004 - 2017 diyadinnet.com Tüm Hakları Saklıdır. Diyadinnet 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır. Abonesi olduğumuz İhlas Haber Ajansı (İHA), Doğan Haber Ajansı (DHA) ve Anadolu Ajansı (AA) alınan haberlerin herhangi bir ortamda basılması ve yeniden yayımı, ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir.