19 Mayıs Atatürk'ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı

AĞRI - Ağrı Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Aziz Sinan Alp, 19 Mayıs Atatürk'ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı dolayısıyla mesaj yayımladı.
18.05.2017 Saat: 21:22

AĞRI - Ağrı Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Aziz Sinan Alp, 19 Mayıs Atatürk'ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı dolayısıyla mesaj yayımladı.

Alp, mesajında, 19 Mayıs Atatürk'ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı'nın 98. yılını hep birlikte yaşamanın sonsuz mutluluğu, coşkusu ve heyecanı içerisinde olduklarını belirtti.

Milli mücadelenin başladığı ve aziz milletimizin uyanışının ve millet iradesine dayanan tam bağımsız bir devletin kurulmasının sembolü olduğunu ifade eden Alp, şu ifadelere yer verdi:

"Türkiye tarihindeki dönüm noktalarından birisidir. Bizlere emanet edilen vatanımızı bütün güzellikleriyle milli ve manevi zenginlikleriyle, çocuklarımıza teslim etmek hepimizin görev ve sorumluluğudur. Bu konuda gençlerimize büyük vazifeler düşmektedir. Ülkemizi bilimde, kültürde ve sporda başarı ile temsil ederek göğsümüzü kabartan gençlerimiz, bu yolda azim ve kararlılıkla yürümektedir. Atatürk bu bayramı Türk gençliğine armağan etmiştir. Bu duygularla Gazi Mustafa Kemal Atatürk başta olmak üzere İstiklal Savaşımızın Şehit ve Gazilerini bir kez daha rahmet, minnet ve şükranla anarken, 19 Mayıs Atatürk'ü Anma Gençlik ve Spor Bayramınızı kutlar, saygılar sunarım."(AA)

19 Mayıs Atatürk'ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı 1

Yorum Ekle

Bu sitede yer alan içerikler sadece genel bilgilendirme amacı ile sunulmuştur. Yorumlarınızı kendi özgür iradeniz ile yayınlanmakta olup; bununla ilgili her türlü dolaylı ve doğrudan sorumluluğu tek başınıza üstlenmektesiniz.


Diğer Ağrı Haberleri
Etiketler
Copyright © 2004 - 2017 diyadinnet.com Tüm Hakları Saklıdır. Diyadinnet 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır. Abonesi olduğumuz İhlas Haber Ajansı (İHA), Doğan Haber Ajansı (DHA) ve Anadolu Ajansı (AA) alınan haberlerin herhangi bir ortamda basılması ve yeniden yayımı, ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir.