Doğubayazıt'ta yol yapım çalışmaları

AĞRI - Doğubayazıt Belediyesi tarafından havaların ısınmasıyla asfalt dökme çalışmaları başladı. Büyük Ağrı Caddesi ile Ahmed-i Hani Parkı arasında kalan...
17.05.2017 Saat: 16:19

AĞRI - Doğubayazıt Belediyesi tarafından havaların ısınmasıyla Asfalt dökme çalışmaları başladı.

Büyük Ağrı Caddesi ile Ahmed-i Hani Parkı arasında kalan 2 kilometrelik yolda nisan ayında başlatılan asfalt çalışmalarında sona gelindi.

Parke taşlarının kaldırılması ve çevre düzenleme işlerinin ardından gerçekleştirilen asfalt dökme çalışmalarına Doğubayazıt Belediye Başkan Vekili Kaymakam Ulaş Akhan da katıldı.

Çalışmaları inceleyen Akhan, "20 yılda sadece 8 kilometre yolun asfaltlandığı bir şehirde yaşıyoruz. Bu rakamı çok daha yukarılara çekmek için var gücümüzle çalışıyoruz. Ağrı Dağı'nın gölgesinde yer alan Büyük Ağrı Caddesi'nin asfaltını dökmeye başladık. İlçemize hayırlı olsun." diye konuştu.(AA)

Doğubayazıt'ta yol yapım çalışmaları 1

Doğubayazıt'ta yol yapım çalışmaları 2

Doğubayazıt'ta yol yapım çalışmaları 3

Doğubayazıt'ta yol yapım çalışmaları 4

Yorum Ekle

Bu sitede yer alan içerikler sadece genel bilgilendirme amacı ile sunulmuştur. Yorumlarınızı kendi özgür iradeniz ile yayınlanmakta olup; bununla ilgili her türlü dolaylı ve doğrudan sorumluluğu tek başınıza üstlenmektesiniz.


Diğer Ağrı Doğubayazıt Haberleri
Etiketler
Copyright © 2004 - 2017 diyadinnet.com Tüm Hakları Saklıdır. Diyadinnet 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır. Abonesi olduğumuz İhlas Haber Ajansı (İHA), Doğan Haber Ajansı (DHA) ve Anadolu Ajansı (AA) alınan haberlerin herhangi bir ortamda basılması ve yeniden yayımı, ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir.