Doğubayazıt'ta "gençlik ve sağlık" gezileri

AĞRI - Doğubayazıt Gençlik Merkezi ve Toplum Sağlığı Merkezinin düzenlediği programda sanayi sitesi esnafı ile öğrenciler, gençlik ve sağlık konularında bilgilendirildi.
17.05.2017 Saat: 16:19

AĞRI - Doğubayazıt Gençlik Merkezi ve Toplum Sağlığı Merkezinin düzenlediği programda sanayi sitesi esnafı ile öğrenciler, "gençlik ve Sağlık" konularında bilgilendirildi.

Doğubayazıt Gençlik Merkezi üyeleri ile İlçe Sağlık Müdürlüğü Toplum Sağlığı Merkezi çalışanları sanayi esnafını ziyaret etti.

Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürü Sevgi Lordoğlu ve Toplum Sağlığı Müdürü Oktay Elumar'ın da katıldığı programda, sanayi esnafına sağlıklı çalışma koşulları anlatıldı.

Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürü Sevgi Lordoğlu, sanayi esnafına işlerinden artan zamanlarda Gençlik Merkezine giderek sportif aktivitelere katılmaları konusunda tavsiyede bulundu.

Lordoğlu, sporu yaşamın bir parçası haline getirirsek, bu iş yaşamımıza da olumlu bir şekilde yansıyacaktır diyerek, "Sportif aktiviteler, hem ruhsal hem de bedensel açıdan daha dinç olmamızı sağlıyor." dedi.

Daha sonra Savcı Hakan Kılıç ilkokuluna giden ekipler burada öğrencileri diş taramasından geçirdi.

Program, öğrencilere diş fırçası ile diş macunu dağıtılmasının ardından son buldu.(AA)

Doğubayazıt'ta gençlik ve sağlık gezileri1

Doğubayazıt'ta gençlik ve sağlık gezileri2

Doğubayazıt'ta gençlik ve sağlık gezileri3

Doğubayazıt'ta gençlik ve sağlık gezileri4

Doğubayazıt'ta gençlik ve sağlık gezileri5

Yorum Ekle

Bu sitede yer alan içerikler sadece genel bilgilendirme amacı ile sunulmuştur. Yorumlarınızı kendi özgür iradeniz ile yayınlanmakta olup; bununla ilgili her türlü dolaylı ve doğrudan sorumluluğu tek başınıza üstlenmektesiniz.


Diğer Ağrı Doğubayazıt Haberleri
Etiketler
Copyright © 2004 - 2017 diyadinnet.com Tüm Hakları Saklıdır. Diyadinnet 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır. Abonesi olduğumuz İhlas Haber Ajansı (İHA), Doğan Haber Ajansı (DHA) ve Anadolu Ajansı (AA) alınan haberlerin herhangi bir ortamda basılması ve yeniden yayımı, ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir.