ASTOP'tan Hamur Belediyesine ziyaret

AĞRI - Ağrı Sivil Toplum Platformu (ASTOP) Hamur Belediye Başkanı Cezmi Ergül'ü makamında ziyaret etti. Ergül, 52 sivil toplum örgütünün bir araya gelerek...
17.05.2017 Saat: 16:19

AĞRI - Ağrı Sivil Toplum Platformu (ASTOP) Hamur Belediye Başkanı Cezmi Ergül'ü makamında ziyaret etti.

Ergül, 52 sivil toplum örgütünün bir araya gelerek oluşturduğu ASTOP'un ziyaretinden duyduğu memnuniyeti dile getirdi.

İlçedeki çalışmalar hakkında bilgiler veren Ergül, "Yıllık 1,3 milyon geliri olan belediyemizde, son 2 yılda 5 milyona yakın yatırım gerçekleştirdik. Bu yatırımlarımızın bir çoğunu kardeş belediyelerimizle yapmış olduğumuz çalışmalar neticesinde ilçemize getirdik." dedi.

ASTOP Başkanı Saim Alpaslan ise sadece il merkezi odaklı faaliyet yürütmediklerini söyledi.

Alpaslan, "İlçelerimizin de sorunlarının teşhisini yapmak, ilçelerdeki çalışmaları görmek ve bunu üye sivil toplum kuruluşlarına anlatarak kamuoyunu bilgilendirmekte bizim görevimiz. Bu ziyaretlerimizi diğer ilçelerimize de gerçekleştireceğiz." ifadesini kullandı.

Hamur ilçesinde büyük bir kardeşlik adımı atan Çorum Belediyesine de teşekkür ettiklerini belirten Alpaslan, şöyle konuştu:

"Çorum Belediyesinin çok amaçlı salon çalışmasını gördük. Bununla birlikte Çorum belediyesinin mesire alanına katkıları, araç parkına onarım desteğini, sosyal belediyecilikteki katkıları, peyzaj çalışmalarını başkanımızdan dinledik. Hakikaten büyük bir kardeşlik adımı atılmış. Bu vesile ile Belediye Başkanımız Muzaffer Külcü beye ve yardımcısı Ahmet Yavacıoğlu beye, Ağrı sivil toplum kuruluşları adına teşekkür ediyorum. İnşallah onları Ağrı'da ağırlamaktan mutluluk duyacağız."(AA)

ASTOP'tan Hamur Belediyesine ziyaret 1

ASTOP'tan Hamur Belediyesine ziyaret 2

ASTOP'tan Hamur Belediyesine ziyaret 3

Yorum Ekle

Bu sitede yer alan içerikler sadece genel bilgilendirme amacı ile sunulmuştur. Yorumlarınızı kendi özgür iradeniz ile yayınlanmakta olup; bununla ilgili her türlü dolaylı ve doğrudan sorumluluğu tek başınıza üstlenmektesiniz.


Diğer Ağrı Hamur Haberleri
Etiketler
Copyright © 2004 - 2017 diyadinnet.com Tüm Hakları Saklıdır. Diyadinnet 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır. Abonesi olduğumuz İhlas Haber Ajansı (İHA), Doğan Haber Ajansı (DHA) ve Anadolu Ajansı (AA) alınan haberlerin herhangi bir ortamda basılması ve yeniden yayımı, ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir.