İhtiyaç sahibi çocuklara yardım

AĞRI - AK Parti Doğubayazıt ilçe Başkanlığı, ihtiyaç sahibi 30 çocuğa giyim yardımında bulundu. Doğubayazıt İyilik Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği...
17.05.2017 Saat: 16:08

AĞRI - AK Parti Doğubayazıt ilçe Başkanlığı, ihtiyaç sahibi 30 çocuğa giyim yardımında bulundu.

Doğubayazıt İyilik Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği (İYİLİKDER) ve Gönüllü Dostlar Derneği tarafından yetimler için düzenlenen kermese katılan AK Parti Doğubayazıt ilçe Başkanı Avukat Nebahat Öner ile yönetim kurulu üyeleri, ihtiyaç sahibi 30 çocuğa giyim yardımı yaptı.

Gönüllü Dostlar Derneği Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Unus, AK Parti Doğubayazıt ilçe Başkanı Avukat Nebahat Öner ve partililere, ihtiyaç sahibi çocuklara yaptıkları yardımlardan dolayı teşekkür etti.

Unus, Doğubayazıt'ta ikamet eden 300 aileye gıda yardımında bulunduklarını belirterek, "İnşallah bu seneki hedefimiz bin Aile olup başta hayırseverlerin katkılarıyla bu hedefe ulaşmak için var gücümüzle çalışacağız." ifadelerini kullandı.(AA)

İhtiyaç sahibi çocuklara yardım1

İhtiyaç sahibi çocuklara yardım2

Yorum Ekle

Bu sitede yer alan içerikler sadece genel bilgilendirme amacı ile sunulmuştur. Yorumlarınızı kendi özgür iradeniz ile yayınlanmakta olup; bununla ilgili her türlü dolaylı ve doğrudan sorumluluğu tek başınıza üstlenmektesiniz.


Diğer Ağrı Doğubayazıt Haberleri
Etiketler
Copyright © 2004 - 2017 diyadinnet.com Tüm Hakları Saklıdır. Diyadinnet 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır. Abonesi olduğumuz İhlas Haber Ajansı (İHA), Doğan Haber Ajansı (DHA) ve Anadolu Ajansı (AA) alınan haberlerin herhangi bir ortamda basılması ve yeniden yayımı, ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir.