Engelliler Haftası

AĞRI - Ağrı'da Engeliler Haftası dolayısıyla en fazla engelli istihdam eden iş yerlerine teşekkür belgesi verildi. İŞKUR İl Müdürü Giyas Güven ve Sosyal...
16.05.2017 Saat: 21:30

AĞRI - Ağrı'da "Engeliler Haftası" dolayısıyla en fazla engelli istihdam eden iş yerlerine teşekkür belgesi verildi.

İŞKUR İl Müdürü Giyas Güven ve Sosyal Güvenlik Kurumu İl Müdürü Nuri Aktaş kentte en fazla engelli istihdam eden iş yerlerini ziyaret etti.

Bu kapsamda, İl Özel idaresi Genel Sekreterliği, Bilgi Koleji ve Kızılırmak Şirketi ziyaret edilerek teşekkür belgesi takdim edildi.(AA)

Engelliler Haftası1

Engelliler Haftası2

Engelliler Haftası3

Yorum Ekle

Bu sitede yer alan içerikler sadece genel bilgilendirme amacı ile sunulmuştur. Yorumlarınızı kendi özgür iradeniz ile yayınlanmakta olup; bununla ilgili her türlü dolaylı ve doğrudan sorumluluğu tek başınıza üstlenmektesiniz.


Diğer Ağrı Haberleri
Etiketler
Copyright © 2004 - 2017 diyadinnet.com Tüm Hakları Saklıdır. Diyadinnet 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır. Abonesi olduğumuz İhlas Haber Ajansı (İHA), Doğan Haber Ajansı (DHA) ve Anadolu Ajansı (AA) alınan haberlerin herhangi bir ortamda basılması ve yeniden yayımı, ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir.