Engelli öğrenciler bir günlüğüne polis oldu

AĞRI - Ağrı'da bir grup engelli öğrenci, Engelliler Haftası dolayısıyla polislerle bir gün mesai yaptı. Kentteki bir grup öğrenciye öğretmenleri tarafından...
16.05.2017 Saat: 17:28

AĞRI - Ağrı'da bir grup engelli öğrenci, "Engelliler Haftası" dolayısıyla polislerle bir Gün mesai yaptı.

Kentteki bir grup öğrenciye öğretmenleri tarafından polis kıyafetleri giydirildi. Kent güvenlik sistemi merkezini gezen öğrenciler, polis telsiziyle anons yaptı.

Bölge Trafik Şube Müdürlüğünü ziyaret eden öğrenciler, polislerle görev yaptı.

Ağrı Emniyet Müdür Yardımcısı Aydın Çalışkan'ı makamında ziyaret eden öğrenciler ile öğretmenleri ve veliler bir süre sohbet etti.(AA)

Engelli öğrenciler bir günlüğüne polis oldu 1

Engelli öğrenciler bir günlüğüne polis oldu 2

Engelli öğrenciler bir günlüğüne polis oldu 3

Engelli öğrenciler bir günlüğüne polis oldu 4

Engelli öğrenciler bir günlüğüne polis oldu 5

Engelli öğrenciler bir günlüğüne polis oldu 6

Yorum Ekle

Bu sitede yer alan içerikler sadece genel bilgilendirme amacı ile sunulmuştur. Yorumlarınızı kendi özgür iradeniz ile yayınlanmakta olup; bununla ilgili her türlü dolaylı ve doğrudan sorumluluğu tek başınıza üstlenmektesiniz.


Diğer Ağrı Haberleri
Etiketler
Copyright © 2004 - 2017 diyadinnet.com Tüm Hakları Saklıdır. Diyadinnet 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır. Abonesi olduğumuz İhlas Haber Ajansı (İHA), Doğan Haber Ajansı (DHA) ve Anadolu Ajansı (AA) alınan haberlerin herhangi bir ortamda basılması ve yeniden yayımı, ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir.