Patnos'a hayırseverlerden cami

AĞRI - Ağrı'nın Patnos ilçesinde, hayırsever iş adamları tarafından yaptırılacak olan cami ve taziyeevinin temeli atıldı. İş adamları Muzaffer Çetin, Ramazan...
15.05.2017 Saat: 18:40

AĞRI - Ağrı'nın Patnos ilçesinde, hayırsever iş adamları tarafından yaptırılacak olan cami ve taziyeevinin temeli atıldı.

İş adamları Muzaffer Çetin, Ramazan Kırmızıkaya, İhsan Demir ve Hayrettin Fener tarafından yapılacak olan Seyit Ömer Camii ve taziye evinin temeli kurban kesilmesi ve yapılan duanın ardından atıldı

Patnos Kaymakamı Engin Yalçın, yatırımdan dolayı hayırsever iş adamlarına teşekkür ederek, "Hep birlikte genç ve çocuklarımızla ilgilenerek, insanların gönül dünyasını imar etmeye ekstra zaman ayırmalıyız. Birlikte cami içerisinde, müminler arasındaki birliği, beraberliği inşa edebilmeliyiz." dedi.

Hayırsever iş adamı Muzaffer Çetin ise ramazan ayı başlamadan ilçelerine hayırlı bir iş yapmak istediklerini söyledi.

Törene, Patnos Belediye Başkanı Cem Afşin Akbay ,İlçe Müftüsü Lütfi Kocatürk, Mahalle muhtarları ve çok sayıda vatandaş katıldı.(AA)

Patnos'a hayırseverlerden cami1

Patnos'a hayırseverlerden cami2

Patnos'a hayırseverlerden cami3

Patnos'a hayırseverlerden cami4

Yorum Ekle

Bu sitede yer alan içerikler sadece genel bilgilendirme amacı ile sunulmuştur. Yorumlarınızı kendi özgür iradeniz ile yayınlanmakta olup; bununla ilgili her türlü dolaylı ve doğrudan sorumluluğu tek başınıza üstlenmektesiniz.


Diğer Ağrı Patnos Haberleri
Etiketler
Copyright © 2004 - 2017 diyadinnet.com Tüm Hakları Saklıdır. Diyadinnet 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır. Abonesi olduğumuz İhlas Haber Ajansı (İHA), Doğan Haber Ajansı (DHA) ve Anadolu Ajansı (AA) alınan haberlerin herhangi bir ortamda basılması ve yeniden yayımı, ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir.