YYÜ'de "Hz. Peygamber ve Güven Toplumu" paneli

VAN - Van Yüzüncü Yıl Üniversitesi (YYÜ) İlahiyat Fakültesi tarafından Hz. Peygamber ve Güven Toplumu konulu panel düzenlendi. Cengiz Andıç Konferans Salonu'nda...
21.04.2017 Saat: 16:12

VAN - Van Yüzüncü yıl Üniversitesi (YYÜ) İlahiyat Fakültesi tarafından "Hz. Peygamber ve Güven Toplumu" konulu panel düzenlendi.

Cengiz Andıç Konferans Salonu'nda düzenlenen panele, İl Müftüsü Nimetullah Arvas, Prof. Dr. Hayati Aydın, Prof. Dr. Hüseyin Yılmaz ve Abdulhakim Arvasi Eğitim Merkezi Müdürü M. Fudail Erkoç konuşmacı olarak katıldı.

Arvas, insanlığın tanıdığı ve en büyük insanın kamil Hazreti Muhammed olduğunu belirtti.

Ardından panelistler emanet, emin olma, güven toplumu ve bu kavramların tesis edilmesi üzerine sunumlar yaptı.

Panel, İlahiyat Fakültesi öğrencilerinin ilahi korosunun dinletisiyle sona erdi.(AA)

Yorum Ekle

Bu sitede yer alan içerikler sadece genel bilgilendirme amacı ile sunulmuştur. Yorumlarınızı kendi özgür iradeniz ile yayınlanmakta olup; bununla ilgili her türlü dolaylı ve doğrudan sorumluluğu tek başınıza üstlenmektesiniz.


Diğer Van Haberleri
Etiketler
Copyright © 2004 - 2017 diyadinnet.com Tüm Hakları Saklıdır. Diyadinnet 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır. Abonesi olduğumuz İhlas Haber Ajansı (İHA), Doğan Haber Ajansı (DHA) ve Anadolu Ajansı (AA) alınan haberlerin herhangi bir ortamda basılması ve yeniden yayımı, ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir.