21.04.2017 Saat: 14:30 | Son Güncelleme: 21.04.2017 Saat: 14:30

Chippin'den 23 Nisan'a özel fırsatlar

İSTANBUL - Koç Topluluğu şirketlerinden Tanı'nın alışveriş yaptıkça kazandıran inovatif mobil uygulaması Chippin,23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı'na

Chippin'den 23 Nisan'a özel fırsatlar

İSTANBUL - Koç Topluluğu şirketlerinden Tanı'nın alışveriş yaptıkça kazandıran inovatif mobil uygulaması Chippin, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı'na özel fırsatlar sunuyor.

Tanı'dan yapılan açıklamaya göre, şirketin yenilikçi ve lokal alışveriş uygulaması Chippin, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı'nı çeşitli fırsatlarla kutluyor.

Bayramı hem çocuklar hem de büyükler için coşkulu hale getiren Chippin, yeni üye olanlara, nisan sonuna kadar cuma, cumartesi ve pazar günleri Vialand Tema Park giriş biletlerini 99 lira yerine sadece 54,99 liraya satın alma imkanı sunuyor.

20-23 Nisan'da Safir Optik'ten yapılacak alışverişlerde çocuk gözlüklerine yüzde 50'lik indirim fırsatının yanı sıra 21-23 Nisan'da Modasaat'ten Chippin'le yapılan mobil alışverişlerde tüm çocuk saatleri 19,90 liralık tek fiyattan satışa sunuluyor.

Kullanıcılar ayrıca, 22-23 Nisan'da Limon Store'dan yaptıkları alışverişlerde 30 liraya kadar Chippin'i geri kazanma şansı yakalıyor.

23 Nisan günü Velespit Bisiklet'ten yapılan alışverişlerde ise tüm bisikletler için bin lira ve üzeri alışverişlere 200 lira Chippin ve 100 liralık indirim avantajı sunuluyor.

Kampanya sonrasında Chippin'le her mobil ödemede yüzde 5'e varan Chippin kazanılıyor ve tüm alışverişler fırsata dönüşüyor.(AA)

Etiketler
Diğer Güncel Haberleri
Beşiktaş'ta deprem tatbikatı

Beşiktaş'ta deprem tatbikatı

İSTANBUL - Beşiktaş Belediyesi ve AKUT (Arama ve Kurtarma) ekipleri tarafından 17 Ağustos 1999 depreminin yıl dönümü öncesi olası bir deprem anında yapılması
Boyner'den "Askıda İyilik" Projesi

Boyner'den "Askıda İyilik" Projesi

İSTANBUL - Boyner'in Lokman Hekim Sağlık Vakfı ile birlikte yürüttüğü "Askıda İyilik" Projesi müşterilerin iyilik yapmalarına aracı oluyor.Boyner'den yapılan
Otomobilde "ödemeleri erteleme" dönemi

Otomobilde "ödemeleri erteleme" dönemi

BURSA - HALUK YÜKSEL - Türkiye otomobil ve hafif ticari araç toplam pazarı,2017'nin 7 ayında geçen yılın aynı dönemine göre yüzde 2,79 daralırken,satışlarını