Doğubayazıt'ta Kutlu Doğum Haftası etkinliği

AĞRI - Doğubayazıt'ta denetimli serbestlikten yararlanan hükümlüler için Kutlu Doğum Haftası çerçevesinde konferans düzenlendi. Doğubayazıt Denetimli Serbestlik...
20.04.2017 Saat: 15:35

AĞRI - Doğubayazıt'ta denetimli serbestlikten yararlanan hükümlüler için "Kutlu Doğum Haftası" çerçevesinde konferans düzenlendi.

Doğubayazıt Denetimli Serbestlik Müdürlüğü ile Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürlüğü arasında imzalanan protokol gereği düzenlenen etkinlikler devam ediyor.

Etkinlikler kapsamında Milli Eğitim Müdürlüğü Konferans Salonu'nda, Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürü Sevgi Lordoğlu tarafından "Kutlu Doğum Haftası" ile ilgili konferans verildi.

Hz. Muhammed'in hayatından örnekler veren Sevgi Lordoğlu, "Peygamber Efendimiz hayatı boyunca iyilik yapmayı, dürüst olmayı ümmetine öğretmiştir. Elbetteki hepimizin hataları olabilir. Ama önemli olan bu hataların farkına varmak ve bir daha aynı hatayı yapmamaktır. Hayatımızda ne kadar zorlukla karşılaşırsak karşılaşalım manevi değerlerimize sarılalım, Peygamber Efendimizin öğütlerini hatırlayalım." diye konuştu.

Programa, denetimli serbestlikten yararlanan hükümlüler katıldı.(AA)

Kutlu Doğum Haftası1

Kutlu Doğum Haftası2

YORUM EKLE

Bu sitede yer alan içerikler sadece genel bilgilendirme amacı ile sunulmuştur. Yorumlarınızı kendi özgür iradeniz ile yayınlanmakta olup; bununla ilgili her türlü dolaylı ve doğrudan sorumluluğu tek başınıza üstlenmektesiniz.

İsim*
E-Mail Adresiniz
Yorumunuz*
Kod: 9069

Diğer Ağrı Doğubayazıt Haberleri
Etiketler