Doğubayazıt Belediyesinden öğrencilere forma

AĞRI - Doğubayazıt Belediyesi tarafından Gençlik Merkezi Spor Kulübü öğrencilerine forma dağıtıldı. Doğubayazıt Gençlik Merkezi'nde düzenlenen forma...
20.04.2017 Saat: 15:34

AĞRI - Doğubayazıt Belediyesi tarafından Gençlik Merkezi Spor Kulübü öğrencilerine forma dağıtıldı.

Doğubayazıt Gençlik Merkezi'nde düzenlenen forma dağıtım törenine, Doğubayazıt Kaymakamı ve Belediye Başkanvekili Ulaş Akhan ile Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürü Sevgi Lordoğlu katıldı.

Gençlik Merkezi'ni gezen ve yapılan faaliyetlerle ilgili Sevgi Lordoğlu'ndan bilgi alan Kaymakam Akhan, öğrencilerle bir süre sohbet etti.

Akhan, AA muhabirine yaptığı açıklamada, öğrencileri, çocukları kötü alışkanlıklardan korumanın yolunun sporla tanışmalarından geçtiğini belirtti.

Akhan, "Daha zinde, daha ahlaklı gençler yetiştirmek istiyorsak, mutlaka çocuklarımızı yetenekleri doğrultusunda sportif faaliyetler içerisine sokmalıyız." ifadelerini kullandı.(AA)

Doğubayazıt Belediyesinden öğrencilere forma1

Doğubayazıt Belediyesinden öğrencilere forma2

Doğubayazıt Belediyesinden öğrencilere forma3

YORUM EKLE

Bu sitede yer alan içerikler sadece genel bilgilendirme amacı ile sunulmuştur. Yorumlarınızı kendi özgür iradeniz ile yayınlanmakta olup; bununla ilgili her türlü dolaylı ve doğrudan sorumluluğu tek başınıza üstlenmektesiniz.

İsim*
E-Mail Adresiniz
Yorumunuz*
Kod: 0961

Diğer Ağrı Doğubayazıt Haberleri
Etiketler