Doğubayazıt'ta ağaçlandırma ve peyzaj çalışmaları

AĞRI - Doğubayazıt Belediyesi tarafından İshak Paşa ve Büyük Ağrı caddelerinde başlatılan ağaçlandırma ve peyzaj çalışmaları devam ediyor. Doğubayazıt...
20.04.2017 Saat: 15:34

AĞRI - Doğubayazıt Belediyesi tarafından İshak Paşa ve Büyük Ağrı caddelerinde başlatılan ağaçlandırma ve peyzaj çalışmaları devam ediyor.

Doğubayazıt Belediyesi Park ve Bahçeler ile Fen İşleri müdürlüklerine bağlı ekipler, İshak Paşa Caddesi'nde çevre düzenleme çalışması yapıyor.

Çalışmalar kapsamında kaldırımlar tamamen yenilenirken, kurumuş ağaçların yerine 92 mavi ladin fidanı dikildi.

Belediye ekipleri, Refik Başkaya Caddesi ile Büyük Ağrı Caddesi'nin kesiştiği noktada ise ağaçlandırma ve çimlendirme çalışması yaptı.(AA)

Doğubayazıt'ta ağaçlandırma ve peyzaj çalışmaları 1

Doğubayazıt'ta ağaçlandırma ve peyzaj çalışmaları 2

Doğubayazıt'ta ağaçlandırma ve peyzaj çalışmaları 3

Doğubayazıt'ta ağaçlandırma ve peyzaj çalışmaları 4

Doğubayazıt'ta ağaçlandırma ve peyzaj çalışmaları 5

Haber Yorumları

abdullah tarafından 4 gün önce eklendi23-04-2017 12:36:44

1 nolu Iğdır caddesinede bekleriz.Caddede yürüyemiyoruz...

Bu yorumu Beğendiniz mi?
Beğenmedim: 0
Beğendim:1
Yorum Ekle

Bu sitede yer alan içerikler sadece genel bilgilendirme amacı ile sunulmuştur. Yorumlarınızı kendi özgür iradeniz ile yayınlanmakta olup; bununla ilgili her türlü dolaylı ve doğrudan sorumluluğu tek başınıza üstlenmektesiniz.


Diğer Ağrı Doğubayazıt Haberleri
Etiketler
Copyright © 2004 - 2017 diyadinnet.com Tüm Hakları Saklıdır. Diyadinnet 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır. Abonesi olduğumuz İhlas Haber Ajansı (İHA), Doğan Haber Ajansı (DHA) ve Anadolu Ajansı (AA) alınan haberlerin herhangi bir ortamda basılması ve yeniden yayımı, ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir.