Türkiye Kızılay Derneği Ağrı Şubesi irmik helvası dağıttı

AĞRI - Türkiye Kızılay Derneği Ağrı Şubesi, Kutlu Doğum Haftası etkinlikleri çerçevesinde vatandaşlara irmik helvası dağıttı. Merkez Cami önünde öğle...
20.04.2017 Saat: 13:16

AĞRI - Türkiye Kızılay Derneği Ağrı Şubesi, "Kutlu Doğum Haftası" etkinlikleri çerçevesinde vatandaşlara irmik helvası dağıttı.

Merkez Cami önünde öğle namazından sonra Kızılay aracından irmik helvası dağıtıldı.

Türk Kızılayı Ağrı Şube Başkanı Fahrettin Selçuk, Kutlu Doğum Haftası etkinlikleri kapsamında bin kişiye irmik helvası dağıttıklarını söyledi.(AA)

Kutlu Doğum Haftası1

Kutlu Doğum Haftası2

Kutlu Doğum Haftası3

Kutlu Doğum Haftası4

Kutlu Doğum Haftası5

Yorum Ekle

Bu sitede yer alan içerikler sadece genel bilgilendirme amacı ile sunulmuştur. Yorumlarınızı kendi özgür iradeniz ile yayınlanmakta olup; bununla ilgili her türlü dolaylı ve doğrudan sorumluluğu tek başınıza üstlenmektesiniz.


Diğer Ağrı Haberleri
Etiketler
Copyright © 2004 - 2017 diyadinnet.com Tüm Hakları Saklıdır. Diyadinnet 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır. Abonesi olduğumuz İhlas Haber Ajansı (İHA), Doğan Haber Ajansı (DHA) ve Anadolu Ajansı (AA) alınan haberlerin herhangi bir ortamda basılması ve yeniden yayımı, ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir.