Muhtarlardan Ağrı Valisi Işın'a destek

AĞRI - Ağrı Muhtarlar Derneği Başkanı Mehmet Demir, Ağrı Valisi Musa Işın'ın kentte 2 yılı aşkın süredir, terörle mücadele, yapılan yatırımlar ve...
20.04.2017 Saat: 12:34

AĞRI - Ağrı Muhtarlar Derneği Başkanı Mehmet Demir, Ağrı Valisi Musa Işın'ın kentte 2 yılı aşkın süredir, terörle mücadele, yapılan yatırımlar ve hizmetler konusundaki çalışmaları ile halkın takdirini kazandığını söyledi.

Demir, dernek binasında muhtarlar adına yaptığı basın açıklamasında, Vali Işın'ın yanında olduklarını açıkladı.

Işın'ın halkla bütünleştiğini ifade eden Demir, "Halkımızın her kesimi ile birlikte olmuş, evlerine gitmiş, sevinçlerini ve acılarını paylaşmış herkese el uzatmış, makamının, evinin ve gönlünün kapısını açmıştır. Ayrıca Sayın Valimiz Belediye Başkanı olduğu günden beri de farkını ortaya koymuş büyük projeler hazırlamış olup halkımızın hem takdirlerini kazanmış hem de halkımızın Sayın Valimizden beklentileri artmıştır." dedi.

Bazı çevrelerin Vali Işın'ın aleyhine çalıştığını ileri süren Demir, Işın'a verdikleri desteklerini ifade etmek için gerekirse 124 muhtarla birlikte İçişleri Bakanlığına gidebileceklerini söyledi. Demir, açıklamasında şu ifadelere yer verdi:

"Referandumun sonuçlandığı gecede Valimizin halk sevgisini hazmedemeyen, tarafımızdan bilinen bazı kişiler Valimizi yıpratmak ve çalışamaz hale getirmek için çeşitli tezgahlar tertipledikleri artık halkımız tarafından bilinir hale gelmiştir. Derdi Ağrı halkı olmayan bu kişilerin tertip ve tezgahlarını yıllarca hizmete susamış olan kadirşinas Ağrı halkı affetmeyecektir. Her hal ve şartta Valimizin yanında olduğumuzu halkımıza ve tertipçilere ilan ediyoruz. Gerekirse 124 muhtarımızla Ankara'ya İçişleri Bakanlığına gideriz. Olmadığı takdirde 124 mührümüzü orada bırakıp memleketimize döneceğiz."(AA)

Muhtarlardan Ağrı Valisi Işın'a destek1

Muhtarlardan Ağrı Valisi Işın'a destek2

Muhtarlardan Ağrı Valisi Işın'a destek3

Muhtarlardan Ağrı Valisi Işın'a destek4

Haber Yorumları

EVİNDAR tarafından 6 gün önce eklendi21-04-2017 13:45:27

MUHTARLARA TAM DESTEK.

Bu yorumu Beğendiniz mi?
Beğenmedim: 2
Beğendim:15
birisi tarafından 4 saat önce eklendi27-04-2017 13:43:08

sayın valım saygılar hurmetler yılardır ağrıda birıkmiş ve yapılmamiş çok iş var inşallah bunlar hepsi çözölör başarılar dilerım yılardır doğal gaz hasret kalmiştık allah razi olsun bu sene kulanacağız inşallah selam dua yolun açık

Bu yorumu Beğendiniz mi?
Beğenmedim: 0
Beğendim:2
Yorum Ekle

Bu sitede yer alan içerikler sadece genel bilgilendirme amacı ile sunulmuştur. Yorumlarınızı kendi özgür iradeniz ile yayınlanmakta olup; bununla ilgili her türlü dolaylı ve doğrudan sorumluluğu tek başınıza üstlenmektesiniz.


Diğer Ağrı Haberleri
Etiketler
Copyright © 2004 - 2017 diyadinnet.com Tüm Hakları Saklıdır. Diyadinnet 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır. Abonesi olduğumuz İhlas Haber Ajansı (İHA), Doğan Haber Ajansı (DHA) ve Anadolu Ajansı (AA) alınan haberlerin herhangi bir ortamda basılması ve yeniden yayımı, ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir.