Ağrı'da Turizm Haftası etkinlikleri başladı.

AĞRI - Ağrı Valisi Musa Işın, Turizm Haftası nedeniyle İl Kültür ve Turizm Müdürü Muhsin Bulut ve beraberindeki heyeti kabul etti. Ziyarette, İl Kültür ve...
20.04.2017 Saat: 00:08

AĞRI - Ağrı Valisi Musa Işın, Turizm Haftası nedeniyle İl Kültür ve Turizm Müdürü Muhsin Bulut ve beraberindeki heyeti kabul etti.

Ziyarette, İl Kültür ve Turizm Müdürü Bulut Turizm Haftası sebebiyle kentte yapılacak etkinlikler hakkında Vali Işın'a bilgi verdi.

Vali Işın, turizm sektörünün ülke ekonomisine katkılar sunan önemli bir sektör olduğunu belirterek şöyle konuştu:

"Ahmed-i Hani'nin eserlerini Türkçe çevirip basımını gerçekleştirdik. Çocuklarımız için müstakil bir kütüphanemizin inşaatı tüm hızı ile devam ediyor. İnşallah yeni eğitim öğretim yılında çocuk kütüphanemizi birlikte açacağız.

İshak Paşa Sarayı'nın çevre düzenlemesi ile ilgili ihale aşamasına geldik. Bu düzenleme bittikten sonra İshak Paşa Sarayı bir başka güzelleşecek. Ben bu vesile ile ülke turizmine katkıda bulunan ve sektör içerisinde bulunan herkese, katkılarından dolayı teşekkür ediyor, 41. Turizm Haftasını kutluyorum."(AA)

ağrı turizm haftası1

ağrı turizm haftası2

ağrı turizm haftası3

ağrı turizm haftası4

ağrı turizm haftası5

Haber Yorumları

karaman tarafından 2 ay önce eklendi21-04-2017 22:56:14

sayın valim belediye ucuz plaka dağıtsın alım gücümüz yok coğu kişi askıya almış 45 bin fiyat cekiyor


Bu yorumu Beğendiniz mi?
Begenmedim : 0
Beğendim : 4
4

0

YORUM EKLE

Bu sitede yer alan içerikler sadece genel bilgilendirme amacı ile sunulmuştur. Yorumlarınızı kendi özgür iradeniz ile yayınlanmakta olup; bununla ilgili her türlü dolaylı ve doğrudan sorumluluğu tek başınıza üstlenmektesiniz.

İsim*
E-Mail Adresiniz
Yorumunuz*
Kod: 8513

Diğer Ağrı Haberleri
Etiketler