Nehirde mahsur kalan 2 eşeği itfaiye kurtardı

AĞRI - Ağrı'da, sağanak nedeniyle su debisi artan nehirde mahsur kalan 2 eşek kurtarıldı. Fevzi Çakmak Mahallesi'ndeki Murat Nehri'nde sürüklenen ve daha sonra...
19.04.2017 Saat: 15:00

AĞRI - Ağrı'da, sağanak nedeniyle Su debisi artan nehirde mahsur kalan 2 eşek kurtarıldı.

Fevzi Çakmak Mahallesi'ndeki Murat Nehri'nde sürüklenen ve daha sonra suyun ortasında mahsur kalan 2 eşeği gören vatandaşlar, Ağrı Belediyesi itfaiye ekiplerine haber verdi.

İş makinelerinin de hazır bulundurulduğu operasyonda, itfaiye ekipleri suya girerek 2 eşeği kurtardı.

Eşeklerin sahibi Mehmet Kaplan, bahçede otlanan hayvanları çocukların kovaladığını söyledi.

Buradan kaçan hayvanların, girdikleri nehirde mahsur kaldığını belirten Kaplan, "İtfaiye ekiplerine haber verdik. Gördüğünüz gibi nehrin su seviyesi oldukça fazla. İtfaiye ekipleri geldi. İtfaiyeci hayatını tehlikeye atarak hayvanlarımı kurtardı. Çok teşekkür ederim itfaiye ekiplerine." diye konuştu.(AA)

Nehirde mahsur kalan 2 eşeği itfaiye kurtardı 4

Nehirde mahsur kalan 2 eşeği itfaiye kurtardı 1

Nehirde mahsur kalan 2 eşeği itfaiye kurtardı 2

Nehirde mahsur kalan 2 eşeği itfaiye kurtardı 3

Nehirde mahsur kalan 2 eşeği itfaiye kurtardı 5

Nehirde mahsur kalan 2 eşeği itfaiye kurtardı 6

Yorum Ekle

Bu sitede yer alan içerikler sadece genel bilgilendirme amacı ile sunulmuştur. Yorumlarınızı kendi özgür iradeniz ile yayınlanmakta olup; bununla ilgili her türlü dolaylı ve doğrudan sorumluluğu tek başınıza üstlenmektesiniz.


Diğer Ağrı Haberleri
Etiketler
Copyright © 2004 - 2017 diyadinnet.com Tüm Hakları Saklıdır. Diyadinnet 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır. Abonesi olduğumuz İhlas Haber Ajansı (İHA), Doğan Haber Ajansı (DHA) ve Anadolu Ajansı (AA) alınan haberlerin herhangi bir ortamda basılması ve yeniden yayımı, ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir.