Kaymakam Akhan oyunu kullandı

AĞRI - Doğubayazıt Kaymakamı ve Belediye Başkan Vekili Ulaş Akhan, anayasa değişikliğine ilişkin halk oylaması için Atatürk İlkokulu'nda sandık başına gitti.
16.04.2017 Saat: 16:22

AĞRI - Doğubayazıt Kaymakamı ve Belediye Başkan Vekili Ulaş Akhan, anayasa değişikliğine ilişkin halk oylaması için Atatürk İlkokulu'nda sandık başına gitti.

Akhan, AA muhabirine yaptığı açıklamada, vatandaşlık görevini yerine getirmenin mutluluğunu yaşadığını söyledi.

Akhan, "Her Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı gibi ben de hür irademle kayıtlı bulunduğum sandığa gidip oyumu kullandım. Tüm Türkiye'de olduğu gibi ilçemizde de vatandaşlarımızın hiçbir baskı, tehdit altında kalmadan oylarını kullanmaları için önlemler alındı. Vatandaşlarımız, gönül rahatlığıyla oylarını kullanabilir. İnşallah sandıklardan ülkemiz için en iyi sonuç çıkar." dedi.

Akhan, vatandaşlarla bir süre sohbet ettikten sonra okuldan ayrıldı.(AA)

Türkiye sandık başında1

Türkiye sandık başında2

Türkiye sandık başında3

Türkiye sandık başında4

Yorum Ekle

Bu sitede yer alan içerikler sadece genel bilgilendirme amacı ile sunulmuştur. Yorumlarınızı kendi özgür iradeniz ile yayınlanmakta olup; bununla ilgili her türlü dolaylı ve doğrudan sorumluluğu tek başınıza üstlenmektesiniz.


Diğer Ağrı Doğubayazıt Haberleri
Etiketler
Copyright © 2004 - 2017 diyadinnet.com Tüm Hakları Saklıdır. Diyadinnet 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır. Abonesi olduğumuz İhlas Haber Ajansı (İHA), Doğan Haber Ajansı (DHA) ve Anadolu Ajansı (AA) alınan haberlerin herhangi bir ortamda basılması ve yeniden yayımı, ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir.