Ağrı Belediyesinden sporculara destek

AĞRI - İçişleri Bakanlığınca görevlendirme yapılan Ağrı Belediyesi, Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü bünyesinde aktif olarak spor yapan 500 sporcuya...
15.04.2017 Saat: 18:48

AĞRI - İçişleri Bakanlığınca görevlendirme yapılan Ağrı Belediyesi, Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü bünyesinde aktif olarak spor yapan 500 sporcuya spor malzemesi dağıttı.

Vali Lütfi Yiğenoğlu Stadyumu'nda düzenlenen ve Ağrı Valisi ve Ağrı Belediye Başkanvekili Musa Işın, Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Aziz Sinan Alp ve sporcuların katıldığı törende tekvandocular gösteri yaptı.

Vali Işın, başarılarından dolayı sporcuları tebrik ederek, sporculara sürekli destekte bulunacaklarını söyledi.

Ağrılı sporcularla gurur duyduklarını belirten Vali Işın, "Sizleri çalıştıran, yetiştiren hocalarınıza, antrenörlerinize teşekkür ediyoruz. Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürümüze ve ekibine teşekkür ediyoruz. İnşallah hep beraber daha güzel başarılar elde edeceğiz." ifadelerini kullandı.

Program, sporculara malzeme dağıtımının ardından son buldu.(AA)

Ağrı Belediyesinden sporculara destek 1

Ağrı Belediyesinden sporculara destek 2

Ağrı Belediyesinden sporculara destek 3

Yorum Ekle

Bu sitede yer alan içerikler sadece genel bilgilendirme amacı ile sunulmuştur. Yorumlarınızı kendi özgür iradeniz ile yayınlanmakta olup; bununla ilgili her türlü dolaylı ve doğrudan sorumluluğu tek başınıza üstlenmektesiniz.


Diğer Ağrı Haberleri
Etiketler
Copyright © 2004 - 2017 diyadinnet.com Tüm Hakları Saklıdır. Diyadinnet 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır. Abonesi olduğumuz İhlas Haber Ajansı (İHA), Doğan Haber Ajansı (DHA) ve Anadolu Ajansı (AA) alınan haberlerin herhangi bir ortamda basılması ve yeniden yayımı, ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir.