TÜGVA'dan "Türkiye İçin Evet" yürüyüşü

Ağrı'da Türkiye Gençlik Vakfınca (TÜGVA) Türkiye İçin Evet yürüyüşü düzenlendi. Ağrı'da Merkez Camisi önünde toplanan TÜGVA ile çeşitli sivil toplum...
08.04.2017 Saat: 18:28

Ağrı'da Türkiye Gençlik Vakfınca (TÜGVA) "Türkiye İçin Evet" yürüyüşü düzenlendi.

Ağrı'da Merkez Camisi önünde toplanan TÜGVA ile çeşitli sivil toplum kuruluşlarının üyeleri ve vatandaşlar, ellerindeki pankartlarla Abide Meydanı'na kadar yürüdü.

Burada grup adına açıklama yapan TÜGVA Temsilcisi Abdurrahman Erim, milletin kaderinin tayin edileceği tarihe sayılı günler kala ülkeye sahip çıktıklarını göstermek için iç ve dış düşmanlara karşı "evet" diye haykırdıklarını belirtti.

15 Temmuz'da dış düşmanlarla birlik olup, Türk halkını kendi tankı ve tüfeğiyle vurmaya cüret etmiş FETÖ ve bunların 30 senedir yardakçılığını yapan PKK'nın "hayır" dediğine işaret eden Erim, "Biz, hayrın ve şerrin yalnızca Allah'tan geldiğine inanarak ezilmiş, sömürgeleştirilmiş tüm coğrafyaların ümidi olan liderimizi çıktığı yolda yalnız bırakmamak için 'evet' diyoruz." şeklinde konuştu.(AA)

TÜGVA'dan Türkiye İçin Evet yürüyüşü1

TÜGVA'dan Türkiye İçin Evet yürüyüşü2

TÜGVA'dan Türkiye İçin Evet yürüyüşü3

TÜGVA'dan Türkiye İçin Evet yürüyüşü4

TÜGVA'dan Türkiye İçin Evet yürüyüşü5

TÜGVA'dan Türkiye İçin Evet yürüyüşü6

TÜGVA'dan Türkiye İçin Evet yürüyüşü7

TÜGVA'dan Türkiye İçin Evet yürüyüşü8

kemal atmaca1

Haber Yorumları

Ağrı tarafından 18 gün önce eklendi09-04-2017 0:22:11

Allah Ak Parti içinde siyaset güden iyi insanların sayısını arttırsın, kötü insanları def eylesin. Ak Partide hep iyi insanlar olsun, memleketimiz kalkınsın.

Bu yorumu Beğendiniz mi?
Beğenmedim: 28
Beğendim:30
Yorum Ekle

Bu sitede yer alan içerikler sadece genel bilgilendirme amacı ile sunulmuştur. Yorumlarınızı kendi özgür iradeniz ile yayınlanmakta olup; bununla ilgili her türlü dolaylı ve doğrudan sorumluluğu tek başınıza üstlenmektesiniz.


Diğer Ağrı Haberleri
Etiketler
Copyright © 2004 - 2017 diyadinnet.com Tüm Hakları Saklıdır. Diyadinnet 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır. Abonesi olduğumuz İhlas Haber Ajansı (İHA), Doğan Haber Ajansı (DHA) ve Anadolu Ajansı (AA) alınan haberlerin herhangi bir ortamda basılması ve yeniden yayımı, ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir.