Doğubayazıt'ta kardeşlik buluşmaları

AĞRI - Ağrı'nın Doğubayazıt ilçesinde, İki Şehir Tek Yürek kardeşlik buluşmaları kapsamında konser ve söyleşi programı düzenlendi. Ahmed-i Hani Meslek...
20.03.2017 Saat: 22:38

AĞRI - Ağrı'nın Doğubayazıt ilçesinde, "İki Şehir Tek Yürek" kardeşlik buluşmaları kapsamında konser ve söyleşi programı düzenlendi.

Ahmed-i Hani Meslek Yüksek Okulu Kapalı Spor Salonu'nda düzenlenen programda konuşan Doğubayazıt Belediye Başkanvekili Kaymakam Ulaş Akhan, hiçbir karşılık beklemeden Doğubayazıt halkı için çalıştıklarını söyledi.

Kardeşlik vurgusu yapan Kaymakam Akhan, "Bizim birbirimizden ne farkımız var aşkına. Bakın İnegöl Belediyesi ile aramızda kurduğumuz kardeşlik köprüsü ile ayrının gayrının olmadığının en somut örneği." dedi.

İlahiyatçı-yazar Ömer Döngeloğlu ise, kardeşlik üzerine önemli bilgiler verdi. Daha sonra sahneye çıkan sanatçı Sedat Uçan, seslendirdiği ilahilerle salonda duygu dolu anlar yaşattı.

Program, hediyelerin takdim edilmesi ile sona erdi. Doğubayazıtlılar, programa büyük ilgi gösterdi.(AA)

Doğubayazıt'ta kardeşlik buluşmaları - AĞRI1

Doğubayazıt'ta kardeşlik buluşmaları - AĞRI2

Doğubayazıt'ta kardeşlik buluşmaları - AĞRI3

Doğubayazıt'ta kardeşlik buluşmaları - AĞRI4

Doğubayazıt'ta kardeşlik buluşmaları - AĞRI5

Doğubayazıt'ta kardeşlik buluşmaları - AĞRI6

Doğubayazıt'ta kardeşlik buluşmaları - AĞRI7

Doğubayazıt'ta kardeşlik buluşmaları - AĞRI8

Doğubayazıt'ta kardeşlik buluşmaları - AĞRI9

Doğubayazıt'ta kardeşlik buluşmaları - AĞRI10

YORUM EKLE

Bu sitede yer alan içerikler sadece genel bilgilendirme amacı ile sunulmuştur. Yorumlarınızı kendi özgür iradeniz ile yayınlanmakta olup; bununla ilgili her türlü dolaylı ve doğrudan sorumluluğu tek başınıza üstlenmektesiniz.

İsim*
E-Mail Adresiniz
Yorumunuz*
Kod: 6297

Diğer Ağrı Doğubayazıt Haberleri
Etiketler