Ağrı Birlikspor oyuncusu Aslan'ın vefatı

AĞRI - Ağrı İbrahim Çeçen Üniversitesi (AİÇÜ), geçirdiği trafik kazası sonrası yaşamını yitiren üniversite öğrencisi ve Ağrı Birlikspor oyuncusu Dicle...
20.03.2017 Saat: 22:12

AĞRI - Ağrı İbrahim Çeçen Üniversitesi (AİÇÜ), geçirdiği trafik kazası sonrası yaşamını yitiren üniversite öğrencisi ve Ağrı Birlikspor oyuncusu Dicle Aslan için taziye mesajı yayımladı.

AİÇÜ Rektörü Abdulhalik Karabulut, yayımladığı mesajda, Malatya'ya gitmek için yola çıkan Ağrı Birlikspor kadın futbol takımı kafilesini taşıyan minibüsün yan yatması sonucu hayatını kaybeden Dicle Aslan'a Allah'tan rahmet diledi.

Rektör Karabulut, şunları kaydetti:

"Futbol maçı için Ağrı'dan Malatya'ya giderken Patnos-Muş karayolunda Ağrı Birlikspor bayan futbol takımını taşıyan otobüsün devrilmesi sonucu AİÇÜ Beden Eğitimi ve Spor Yüksekokulu (BESYO) birinci sınıf öğrencisi Aslan'ın vefatını derin bir teessürle öğrendim. Üniversitemizi ve Ağrı'yı yasa boğan kazada hayatını kaybeden ve AİÇÜ ailemizin bir parçası olan Dicle Aslan'a Allah'tan rahmet, ailesine, yakınlarına, spor camiasına ve AİÇÜ ailesine başsağlığı, elim kazada yaralanan gençlerimize acil şifalar diliyorum."(AA)

Yorum Ekle

Bu sitede yer alan içerikler sadece genel bilgilendirme amacı ile sunulmuştur. Yorumlarınızı kendi özgür iradeniz ile yayınlanmakta olup; bununla ilgili her türlü dolaylı ve doğrudan sorumluluğu tek başınıza üstlenmektesiniz.


Diğer Ağrı Patnos Haberleri
Etiketler
Copyright © 2004 - 2017 diyadinnet.com Tüm Hakları Saklıdır. Diyadinnet 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır. Abonesi olduğumuz İhlas Haber Ajansı (İHA), Doğan Haber Ajansı (DHA) ve Anadolu Ajansı (AA) alınan haberlerin herhangi bir ortamda basılması ve yeniden yayımı, ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir.