Eleşkirt ve Hamur'da Şehitleri Anma Günü ve Çanakkale Deniz Zaferi'nin 102. yılı

AĞRI - Ağrı'nın Eleşkirt ve Hamur ilçelerinde, Şehitleri Anma Günü ve Çanakkale Deniz Zaferi'nin 102. yılı nedeniyle törenler düzenlendi. Eleşkirt...
18.03.2017 Saat: 18:36

AĞRI - Ağrı'nın Eleşkirt ve Hamur ilçelerinde, Şehitleri Anma Günü ve Çanakkale Deniz Zaferi'nin 102. yılı nedeniyle törenler düzenlendi.

Eleşkirt Kaymakamlığı önünde düzenlenen törende, Hamur Kaymakamı Ahmet İhsan Çiğil, ,Garnizon Komutanı Yarbay Fevzi Mintaş ve Eleşkirt Belediye Başkan Vekili Kemal Yıldız, Atatürk Anıtı'na çelenk bıraktı.

Daha sonra Anadolu Lisesi konferans salonunda devam eden proğram saygı duruşu ve İstiklal Marşı'nın okunması sürdü.

Okunan şiirlerin ardından öğrenciler piyes ve oratoryo gösterisini sahneledi.

Program, 18 Mart Şehitler Günü dolayısıyla düzenlenen yarışmalarda derece giren öğrencilere ödüllerinin verilmesiyle son buldu.

- Hamur

Hamur Kaymakamlığı önünde gerçekleşen tören, anıta çelenk konmasının ardından saygı duruşu ve İstiklal Marşı'yla sürdü.

Daha sonra etkinlik Hamur Çok Programlı Anadolu Lisesi öğrencilerinin "Çanakkale Şehitleri" adlı Tiyatro oyununu sahnelemeleriyle son buldu.(AA)

Şehitleri Anma Günü ve Çanakkale Deniz Zaferi'nin 102. yılı1

Şehitleri Anma Günü ve Çanakkale Deniz Zaferi'nin 102. yılı2

Şehitleri Anma Günü ve Çanakkale Deniz Zaferi'nin 102. yılı3

Şehitleri Anma Günü ve Çanakkale Deniz Zaferi'nin 102. yılı4

Şehitleri Anma Günü ve Çanakkale Deniz Zaferi'nin 102. yılı5

Şehitleri Anma Günü ve Çanakkale Deniz Zaferi'nin 102. yılı6

Yorum Ekle

Bu sitede yer alan içerikler sadece genel bilgilendirme amacı ile sunulmuştur. Yorumlarınızı kendi özgür iradeniz ile yayınlanmakta olup; bununla ilgili her türlü dolaylı ve doğrudan sorumluluğu tek başınıza üstlenmektesiniz.


Diğer Ağrı Eleşkirt Hamur Haberleri
Etiketler
Copyright © 2004 - 2017 diyadinnet.com Tüm Hakları Saklıdır. Diyadinnet 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır. Abonesi olduğumuz İhlas Haber Ajansı (İHA), Doğan Haber Ajansı (DHA) ve Anadolu Ajansı (AA) alınan haberlerin herhangi bir ortamda basılması ve yeniden yayımı, ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir.