Ağrı'da kar yağışı

AĞRI - Ağrı merkez ve ilçelerinde gece başlayan ve aralıklarla devam eden kar şehri beyaza bürüdü. Ağrı'da etkili olan kar yağışı, hayatı olumsuz etkiledi....
18.03.2017 Saat: 14:24

AĞRI - Ağrı merkez ve ilçelerinde gece başlayan ve aralıklarla devam eden Kar şehri beyaza bürüdü.

Ağrı'da etkili olan kar yağışı, hayatı olumsuz etkiledi. Kar yağışına hazırlıksız yakalanan vatandaşlar zor anlar yaşarken, ev ve iş yerleri ile park halindeki araçların üzerileri karla kaplandı.

Ağrı-İran karayolunda yağış ve buzlanma nedeniyle birçok maddi hasarlı trafik kazası meydana gelirken, kentte karayolları ve Belediye ekipleri, ana arterlerde tuzlama çalışması yapıyor.

Trafik ekipleri ise sürücüleri etkili olan kar yağışı ve buzlanmaya karşı dikkatli olmaları konusunda uyarıyor.(AA)

Doğu'da kar yağışı1

Doğu'da kar yağışı2

AĞRI KAR YAĞIŞI1

AĞRI KAR YAĞIŞI2

AĞRI KAR YAĞIŞI3

AĞRI KAR YAĞIŞI4

AĞRI KAR YAĞIŞI5

AĞRI KAR YAĞIŞI6

AĞRI KAR YAĞIŞI7

Yorum Ekle

Bu sitede yer alan içerikler sadece genel bilgilendirme amacı ile sunulmuştur. Yorumlarınızı kendi özgür iradeniz ile yayınlanmakta olup; bununla ilgili her türlü dolaylı ve doğrudan sorumluluğu tek başınıza üstlenmektesiniz.


Diğer Ağrı Haberleri
Etiketler
Copyright © 2004 - 2017 diyadinnet.com Tüm Hakları Saklıdır. Diyadinnet 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır. Abonesi olduğumuz İhlas Haber Ajansı (İHA), Doğan Haber Ajansı (DHA) ve Anadolu Ajansı (AA) alınan haberlerin herhangi bir ortamda basılması ve yeniden yayımı, ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir.