Ağrı Haberleri

Ağrı Belediyesi Kahramanmaraş ile kardeş belediye oldu

Ağrı Belediyesi Kahramanmaraş ile kardeş belediye oldu
18.03.2017 Saat: 11:30
Ağrı Belediyesi Kahramanmaraş ile kardeş belediye oldu
AĞRI - Ağrı Belediyesi ile Kahramanmaraş Belediyesi kardeş belediye oldu. Ağrı Valisi Musa Işın'ın, İçişleri Bakanlığınca Ağrı Belediye Başkan Vekili...

AĞRI - Ağrı Belediyesi ile Kahramanmaraş Belediyesi kardeş Belediye oldu.

Ağrı Valisi Musa Işın'ın, İçişleri Bakanlığınca Ağrı Belediye Başkan Vekili olarak da görevlendirilmesinin ardından kardeş belediye olan Kahramanmaraş Büyük Şehir Belediye ekibi kente geldi.

Kahramanmaraş Büyük Şehir Belediyesinden gelen ekip, Ağrı belediyesine teknik ve idari konularda nasıl destek olacakları konusunda görüş alışverişinde bulunarak çalışma alanlarında incelemelerde bulunacaklar.(AA)

Yorum Ekle

Bu sitede yer alan içerikler sadece genel bilgilendirme amacı ile sunulmuştur. Yorumlarınızı kendi özgür iradeniz ile yayınlanmakta olup; bununla ilgili her türlü dolaylı ve doğrudan sorumluluğu tek başınıza üstlenmektesiniz.


Diğer Ağrı Haberleri
Etiketler
Copyright © 2004 - 2017 diyadinnet.com Tüm Hakları Saklıdır. Diyadinnet 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır. Abonesi olduğumuz İhlas Haber Ajansı (İHA), Doğan Haber Ajansı (DHA) ve Anadolu Ajansı (AA) alınan haberlerin herhangi bir ortamda basılması ve yeniden yayımı, ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir.