HABERİN VİDEOSU

Ağrı Valisi Işın, muhtarlarla buluştu

AĞRI - İçişleri Bakanlığınca Ağrı Belediye Başkanvekili olarak görevlendirilen Ağrı Valisi Musa Işın, merkeze bağlı köy muhtarları ile bir araya geldi.
17.03.2017 Saat: 20:24

AĞRI - İçişleri Bakanlığınca Ağrı Belediye Başkanvekili olarak görevlendirilen Ağrı Valisi Musa Işın, merkeze bağlı köy muhtarları ile bir araya geldi.

Bir restoran'ta düzenlenen toplantıya, Ağrı Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Saim Alpaslan, İl Özel İdare Genel Sekreteri Erhan Tenekeci, Muhtarlar Derneği Başkanı Mehmet Demir ve muhtarlar katıldı.

Muhtarlar Derneği Başkanı Demir, yaptığı konuşmada, Vali Işın'a kentte yaptığı hizmetlerden dolayı muhtarlar adına teşekkürlerini iletti.

Köylerde yapılan hizmetlerden dolayı mutlu olduklarını dile getiren Demir, "Valilik olarak köylere yönelik hizmetlerde elinizden gelen tüm çalışmaları yaptığınızı biliyoruz. Ancak bugünden sonra bir de belediyede olunca omuzlarınıza yüklenen yük arttı." dedi.

Muhtarlar olarak Vali Işın'a hep destek vereceklerini anlatan Demir, şöyle konuştu:

"Ağrı'yı daha güzel günlere taşımak üzere destek vermeye hazırız. Sayın Valim bildiğiniz üzere önümüzde bir referandum var. Bu referandumda muhtarlar derneği olarak devletimizin yanında olduğumuzu bir kez daha belirtmek isterim. Bu toplantıya katılan başta Sayın Valim olmak üzere tüm katılımcılara teşekkür eder saygılarımı sunarım."(AA)

 Ağrı Valisi Işın, muhtarlarla buluştu1

Ağrı Valisi Işın muhtarlarla buluştu2

Ağrı Valisi Işın muhtarlarla buluştu3

Ağrı Valisi Işın muhtarlarla buluştu4

Ağrı Valisi Işın muhtarlarla buluştu5

Ağrı Valisi Işın muhtarlarla buluştu6

Ağrı Valisi Işın muhtarlarla buluştu7

Ağrı Valisi Işın muhtarlarla buluştu8

Ağrı Valisi Işın muhtarlarla buluştu9

Ağrı Valisi Işın muhtarlarla buluştu10

Haber Yorumları

metin tarafından 1 ay önce eklendi17-03-2017 23:10:13

sayın valim fırat mahallesine bağlı olan binalarımız eski ve depreme dayanıklı değil toki yanızda olan eski fabrika yerini alıp üc binayı devre dışı bırakmış tokinin eski binalarıda alıp tokiye ilave etmesi lazım cirkin görünümü var

Bu yorumu Beğendiniz mi?
Beğenmedim: 8
Beğendim:11
Fırat Mahalleli tarafından 1 ay önce eklendi19-03-2017 12:21:35

1 daireye 2 daire istiyorsunuz toki kerizmi sizin 1 dairenize 2 daire versin :)

Bu yorumu Beğendiniz mi?
Beğenmedim: 5
Beğendim:6
kayabey tarafından 1 ay önce eklendi20-03-2017 8:17:27

ALLAH izinleyle SN:valimiz AĞRIMIZI daha güzel yapcak inşallah

Bu yorumu Beğendiniz mi?
Beğenmedim: 1
Beğendim:6
VATANDAŞ tarafından 1 ay önce eklendi20-03-2017 9:06:03

sayın vali umarım bu yazıyı okur ya da okunmasına vesile ederler. yollar ve caddeler perişan hemen hemen her tarafta çukur var bunların bir çoğu yetersiz asfalttaan kaynaklanmakta diğer kısımları ise logar çukurları lütfen bunu bir an önce yapınız. teşekkürler....

Bu yorumu Beğendiniz mi?
Beğenmedim: 1
Beğendim:6
cevdet tarafından 1 ay önce eklendi20-03-2017 15:06:44

paşa valim ticari taksi plaka datığın 20 bin tl satın alalım piyasada 45 tl plaka satılıyor lütfen bu işe cözüm bulun allah sizi korusun güzel valim

Bu yorumu Beğendiniz mi?
Beğenmedim: 2
Beğendim:2
Yorum Ekle

Bu sitede yer alan içerikler sadece genel bilgilendirme amacı ile sunulmuştur. Yorumlarınızı kendi özgür iradeniz ile yayınlanmakta olup; bununla ilgili her türlü dolaylı ve doğrudan sorumluluğu tek başınıza üstlenmektesiniz.


Diğer Ağrı Haberleri
Etiketler
Copyright © 2004 - 2017 diyadinnet.com Tüm Hakları Saklıdır. Diyadinnet 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır. Abonesi olduğumuz İhlas Haber Ajansı (İHA), Doğan Haber Ajansı (DHA) ve Anadolu Ajansı (AA) alınan haberlerin herhangi bir ortamda basılması ve yeniden yayımı, ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir.