Doğubayazıt’ta işçi alımı için kura çekimi yapıldı

AĞRI - Ağrı'nın Doğubayazıt ilçesinde, İŞKUR'un Toplum Yararına Çalışma Programı kapsamında İlçe Özel İdare ve Doğubayazıt Belediyesi'nde...
16.03.2017 Saat: 21:31

AĞRI - Ağrı'nın Doğubayazıt ilçesinde, İŞKUR'un "Toplum Yararına Çalışma Programı" kapsamında İlçe Özel İdare ve Doğubayazıt Belediyesi'nde çalıştırılacak kişiler kura ile belirlendi.

A Takımı Savaş Ay Anadolu Lisesi Konferans Salonu'nda gerçekleştirilen kura çekimi, Ağrı İŞKUR, ilçe noteri ve vatandaşların gözetiminde çekiliş torbasına başvuruda bulunan kişilerin isimlerinin yazılı olduğu kağıtlar bırakılarak, başvuru sahiplerinin huzurunda kura çekimi yapıldı.

Toplamda 207 kişinin başvuru yaptığı kura çekimi sonucu, İlçe Özel İdare'ye 60 kişi ve Doğubayazıt Belediyesine ise 40 kişi alındı.(AA)

Doğubayazıt’ta işçi alımı için kura çekimi yapıldı - AĞRI1

Doğubayazıt’ta işçi alımı için kura çekimi yapıldı - AĞRI2

Doğubayazıt’ta işçi alımı için kura çekimi yapıldı - AĞRI3

Doğubayazıt’ta işçi alımı için kura çekimi yapıldı - AĞRI4

Yorum Ekle

Bu sitede yer alan içerikler sadece genel bilgilendirme amacı ile sunulmuştur. Yorumlarınızı kendi özgür iradeniz ile yayınlanmakta olup; bununla ilgili her türlü dolaylı ve doğrudan sorumluluğu tek başınıza üstlenmektesiniz.


Diğer Ağrı Doğubayazıt Haberleri
Etiketler
Copyright © 2004 - 2017 diyadinnet.com Tüm Hakları Saklıdır. Diyadinnet 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır. Abonesi olduğumuz İhlas Haber Ajansı (İHA), Doğan Haber Ajansı (DHA) ve Anadolu Ajansı (AA) alınan haberlerin herhangi bir ortamda basılması ve yeniden yayımı, ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir.