Hamur'da 70 kişi işe alındı

AĞRI - Hamur ilçesinde, İŞKUR'un Toplum Yararına Çalışma Programı (TYÇP) kapsamında çeşitli kurumlarda istihdam edilmek üzere 70 kişi kura ile tespit edildi.
16.03.2017 Saat: 20:18

AĞRI - Hamur ilçesinde, İŞKUR'un "Toplum Yararına Çalışma Programı (TYÇP)" kapsamında çeşitli kurumlarda istihdam edilmek üzere 70 kişi kura ile tespit edildi.

Hamur Yatılı Bölge Okulu Konferans Salonu'nda, Hamur Noteri huzurunda gerçekleştirilen kura çekimi sonrası belirlenen 70 kişi, Hamur Köylere Hizmet Götürme Birliği ve Hamur Belediyesi bünyesinde istihdam edilecek.

Kura çekimine, Köylere Hizmet Götürme Birliği Müdürü Kerem Polat, Ağrı İŞKUR temsilcileri ile çok sayıda vatandaş katıldı.(AA)

Hamur'da 70 kişi işe alındı1

Hamur'da 70 kişi işe alındı2

Hamur'da 70 kişi işe alındı3

Yorum Ekle

Bu sitede yer alan içerikler sadece genel bilgilendirme amacı ile sunulmuştur. Yorumlarınızı kendi özgür iradeniz ile yayınlanmakta olup; bununla ilgili her türlü dolaylı ve doğrudan sorumluluğu tek başınıza üstlenmektesiniz.


Diğer Ağrı Hamur Haberleri
Etiketler
Copyright © 2004 - 2017 diyadinnet.com Tüm Hakları Saklıdır. Diyadinnet 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır. Abonesi olduğumuz İhlas Haber Ajansı (İHA), Doğan Haber Ajansı (DHA) ve Anadolu Ajansı (AA) alınan haberlerin herhangi bir ortamda basılması ve yeniden yayımı, ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir.