Ağrı’da kar yağışı ve sis

AĞRI - Ağrı'nın Doğubayazıt ilçesinde, kar yağışı ve yoğun sis hayatı olumsuz etkiliyor. İlçede etkili olan kar yağışı nedeniyle ilçe merkezi tamamen...
16.03.2017 Saat: 20:04

AĞRI - Ağrı'nın Doğubayazıt ilçesinde, Kar yağışı ve yoğun sis hayatı olumsuz etkiliyor.

İlçede etkili olan kar yağışı nedeniyle ilçe merkezi tamamen beyaza bürünürken, yüksek kesimlerde de sis etkili oluyor.

Özellikle bin 900 rakımlı İshak Paşa Sarayı ve çevresini etkisi altına alan sis nedeniyle görüş mesafesi yer yer 20 metreye kadar düştü.

Yollarda tedbir alan trafik ekipleri de sürücüleri kar ve sis sebebiyle dikkatli olmaları, yakın takip ve aşırı hız yapmamaları konusunda uyarıyor.

Saray çevresinde yaşayan ve geçimini hayvancılıkla sağlayan köylüler de kar yağışı nedeniyle hayvanlarını otlatmakta zorlandı.(AA)

Ağrı’da kar yağışı ve sis1

Ağrı’da kar yağışı ve sis2

Ağrı’da kar yağışı ve sis3

Ağrı’da kar yağışı ve sis4

Ağrı’da kar yağışı ve sis5

Ağrı’da kar yağışı ve sis6

Yorum Ekle

Bu sitede yer alan içerikler sadece genel bilgilendirme amacı ile sunulmuştur. Yorumlarınızı kendi özgür iradeniz ile yayınlanmakta olup; bununla ilgili her türlü dolaylı ve doğrudan sorumluluğu tek başınıza üstlenmektesiniz.


Diğer Ağrı Doğubayazıt Haberleri
Etiketler
Copyright © 2004 - 2017 diyadinnet.com Tüm Hakları Saklıdır. Diyadinnet 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır. Abonesi olduğumuz İhlas Haber Ajansı (İHA), Doğan Haber Ajansı (DHA) ve Anadolu Ajansı (AA) alınan haberlerin herhangi bir ortamda basılması ve yeniden yayımı, ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir.