Doğubayazıt'ta gençler için spor seferberliği

AĞRI - Doğubayazıt ilçesinde gençleri kötü alışkanlıklar ve şiddetten uzaklaştırmak amacıyla seferberlik başlatıldı. Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe...
16.03.2017 Saat: 19:23

AĞRI - Doğubayazıt ilçesinde gençleri kötü alışkanlıklar ve şiddetten uzaklaştırmak amacıyla seferberlik başlatıldı.

Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürü Sevgi Lordoğlu öncülüğünde kurum bünyesinde açılan güreş, atletizm, ve Voleybol branşlarında eğitilecek seçilmiş gençlerin sosyal hayata katılmaları sağlanacak.

Sevgi Lordoğlu, AA muhabirine yaptığı açıklamada, topluma gayesi olan nesiller yetiştirmek istediklerini belirtti.

Lordoğlu, "Bu kapsamda güreş, atletizm, basketbol ve voleybol branşlarına alınacak gençlerimiz için seçmeler yaptık. Konusunda uzman antrenörlerimiz vasıtasıyla yaptığımız seçmelerle inşallah gençlerimizi kötü alışkanlıklardan ve şiddetten uzaklaştıracağız." ifadelerini kullandı.(AA)

doğubayazıt gençler için spor1

doğubayazıt gençler için spor2

doğubayazıt gençler için spor3

doğubayazıt gençler için spor4

doğubayazıt gençler için spor5

doğubayazıt gençler için spor6

Yorum Ekle

Bu sitede yer alan içerikler sadece genel bilgilendirme amacı ile sunulmuştur. Yorumlarınızı kendi özgür iradeniz ile yayınlanmakta olup; bununla ilgili her türlü dolaylı ve doğrudan sorumluluğu tek başınıza üstlenmektesiniz.


Diğer Ağrı Doğubayazıt Haberleri
Etiketler
Copyright © 2004 - 2017 diyadinnet.com Tüm Hakları Saklıdır. Diyadinnet 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır. Abonesi olduğumuz İhlas Haber Ajansı (İHA), Doğan Haber Ajansı (DHA) ve Anadolu Ajansı (AA) alınan haberlerin herhangi bir ortamda basılması ve yeniden yayımı, ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir.