Sağlık-Sen Ağrı Şube Başkanlığına Fevzi Mağal seçildi

AĞRI - Sağlık-Sen Ağrı Şubesi 3. Olağan Genel Kurulunda Fevzi Mağal başkan seçildi. Halk Eğitim Merkezi salonunda yapılan Sağlık-Sen Ağrı Şubesi 3. Olağan...
13.03.2017 Saat: 10:21

AĞRI - Sağlık-Sen Ağrı Şubesi 3. Olağan Genel Kurulunda Fevzi Mağal Başkan seçildi.

Halk Eğitim Merkezi salonunda yapılan Sağlık-Sen Ağrı Şubesi 3. Olağan Genel Kurulunda Fevzi Mağal ve Fehmi Polat başkan aday oldu. 112 delegenin 73 oyunu alan Fevzi Mağal başkan seçildi. Diğer başkan adayı Fehmi Polat 27 delegenin oyunu alırken, 9 delegenin oyu geçersiz sayıldı. 33 delegenin katılmadığı genel kurul, sorunsuz tamamlandı.

Tebrikleri kabul eden Sağlık-Sen Ağrı Şube Başkanı Fevzi Mağal, "Ağrı sağlık camiasına ve tüm delegelerimize emeği geçen tüm kardeşlerime teşekkür ediyor. Bundan sonraki süreçte hiç kimseyi birbirinden ayırmadan sağlık camiasına hizmet edeceğim. Bundan herkes müsterih olsun" dedi.(İHA)

fevzi mağal1

fevzi mağal2

fevzi mağal3

fevzi mağal4

fevzi mağal5

Haber Yorumları

zeki tarafından 1 ay önce eklendi13-03-2017 15:31:32

yani daha hastane için Erzuruma gitmeyeceğiz değil mi? Sayın Başkan

Bu yorumu Beğendiniz mi?
Beğenmedim: 3
Beğendim:17
sağlıkçı tarafından 1 ay önce eklendi14-03-2017 22:01:02

fevzi başkan ile ağrı sağlık sistemi çağ atlayacak.. demedi demeyin

Bu yorumu Beğendiniz mi?
Beğenmedim: 1
Beğendim:4
Yorum Ekle

Bu sitede yer alan içerikler sadece genel bilgilendirme amacı ile sunulmuştur. Yorumlarınızı kendi özgür iradeniz ile yayınlanmakta olup; bununla ilgili her türlü dolaylı ve doğrudan sorumluluğu tek başınıza üstlenmektesiniz.


Diğer Ağrı Haberleri
Etiketler
Copyright © 2004 - 2017 diyadinnet.com Tüm Hakları Saklıdır. Diyadinnet 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır. Abonesi olduğumuz İhlas Haber Ajansı (İHA), Doğan Haber Ajansı (DHA) ve Anadolu Ajansı (AA) alınan haberlerin herhangi bir ortamda basılması ve yeniden yayımı, ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir.