Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın Elazığ ziyareti

ELAZIĞ - Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın Elazığ ziyaretleri için pankart ve afişler hazırlandı. Baskil Belediyesi tarafından İzmir'de teröristlerle...
17.02.2017 Saat: 21:22

ELAZIĞ - Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın Elazığ ziyaretleri için pankart ve afişler hazırlandı.

Baskil Belediyesi tarafından İzmir'de teröristlerle girdiği çatışmada şehit olan polis memuru Fethi Sekin'in fotoğrafına yer verilen pankartta "Şehit Fethi Sekin Gururumuz Reisin Yolu Yolumuz" yazısı dikkati çekti.

Elazığ İstasyon Meydanına ve kentin çeşitli yerlerine asılan pankartlarda, "Kahramanlar can verir, yurdu yaşatmak için', 'Bir ölür, bin diriliriz', 'Şehitlerimize minnettarız' ve 'Cumhurbaşkanı, milletin adamı kahraman diyarına hoş geldiniz" şeklinde pankartlar asıldı.

Baskil'den miting alanına Saat 09.00'da araç kaldırılacağı bildirildi.(AA)

Yorum Ekle

Bu sitede yer alan içerikler sadece genel bilgilendirme amacı ile sunulmuştur. Yorumlarınızı kendi özgür iradeniz ile yayınlanmakta olup; bununla ilgili her türlü dolaylı ve doğrudan sorumluluğu tek başınıza üstlenmektesiniz.


Diğer Elazığ Haberleri
Etiketler
Copyright © 2004 - 2017 diyadinnet.com Tüm Hakları Saklıdır. Diyadinnet 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır. Abonesi olduğumuz İhlas Haber Ajansı (İHA), Doğan Haber Ajansı (DHA) ve Anadolu Ajansı (AA) alınan haberlerin herhangi bir ortamda basılması ve yeniden yayımı, ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir.