Muş Haberleri

Muş'ta kar festivali yapılacak

Muş'ta kar festivali yapılacak
17.02.2017 Saat: 19:06
Muş'ta kar festivali yapılacak
MUŞ - Muş Belediyesi Kent Konseyi Gençlik Meclisi tarafından organize edilen Muş 2. Kar Festivali pazar günü yapılacak. Belediye Başkanı Feyat Asya'nın...

MUŞ - Muş Belediyesi Kent Konseyi Gençlik Meclisi tarafından organize edilen "Muş 2. Kar Festivali" pazar günü yapılacak.

Belediye Başkanı Feyat Asya'nın girişimleri sonucu oluşturulan Kent Konsey Gençlik Meclisi, kentin tanıtımına yönelik Muş'ta 2. Kar Festivali'nin pazar günü Muş Kayak Merkezi'nde yapılacağı bildirildi.

Asya, yaptığı yazılı açıklamada, "Ortak akıl ile birlikte yönetim anlayışı ile oluşturduğumuz kent konseyimiz meyvelerini vermeye devam ediyor. İlimizin sorunlarının çözümü noktasında destekçimiz olan Muş Kent Konseyimiz ve gençlik meclisimiz, aynı şekilde ilimizin tanıtımı için de faaliyetlerini sürdürdüğünü ve geçen yıl ilkini yaptığımız kar festivalinin bu yıl ikincisini düzenliyoruz." ifadelerini kullandı.

Bu festivallerin kış turizmine katkı sağlayacağını düşündüğünü bildiren Asya, şunları kaydetti:

"Bu konuda gönüllü olarak emek veren kardeşlerime teşekkür ediyorum. Belediye olarak asli görevlerimizin yanı sıra sosyal ve kültürel alanlardaki eksikliklerimizi gidermek için çaba sarf ediyoruz. Kent Konseyimizin Gençlik Meclisi tarafından düzenlenen festival için gerekli hazırlıklar yapıldı. Kurum olarak bize düşen görevleri yerine getirdik. Halkımızın festivale katılması için gerekli olanaklar sağlandı. Tüm halkımızı Pazar günü çeşitli etkinliklerle düzenleyeceğimiz 2. Muş Kar Festivali'ne bekliyoruz.''(AA)

Yorum Ekle

Bu sitede yer alan içerikler sadece genel bilgilendirme amacı ile sunulmuştur. Yorumlarınızı kendi özgür iradeniz ile yayınlanmakta olup; bununla ilgili her türlü dolaylı ve doğrudan sorumluluğu tek başınıza üstlenmektesiniz.


Diğer Muş Haberleri
Etiketler
Copyright © 2004 - 2017 diyadinnet.com Tüm Hakları Saklıdır. Diyadinnet 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır. Abonesi olduğumuz İhlas Haber Ajansı (İHA), Doğan Haber Ajansı (DHA) ve Anadolu Ajansı (AA) alınan haberlerin herhangi bir ortamda basılması ve yeniden yayımı, ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir.