Doğubayazıt'ta "Kimlik İnşası ve Kardeşlik Çağrısı" konferansı

AĞRI - Ağrı İl Kültür ve Turizm Müdürlüğünün davetiyle kente gelen yazar Ramazan Kayan, Doğubayazıt'ta Kimlik İnşası ve Kardeşlik Çağrısı konulu konferans verdi.
17.02.2017 Saat: 13:46

AĞRI - Ağrı İl Kültür ve Turizm Müdürlüğünün davetiyle kente gelen yazar Ramazan Kayan, Doğubayazıt'ta "Kimlik İnşası ve Kardeşlik Çağrısı" konulu konferans verdi.

Vali Kutlu Aktaş salonunda düzenlenen konferansa İl Kültür ve Turizm Müdürü Muhsin Bulut, İlçe Milli Eğitim Müdürü Yusuf Yardımcı, Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürü Sevgi Lordoğlu, öğretmen ve öğrenciler katıldı.

Programda konuşan Kayan, Müslüman ülkelerde Hristiyan misyonerler tarafından yürütülen faaliyetlere dikkat çekerek, "Dünyanın bir çok ülkesinde faaliyetlerini sürdüren misyonerler, Müslüman nüfusu sömürerek fakirleştiriyor, eğitim haklarını ellerinden alıyor." dedi.(AA)

YORUM EKLE

Bu sitede yer alan içerikler sadece genel bilgilendirme amacı ile sunulmuştur. Yorumlarınızı kendi özgür iradeniz ile yayınlanmakta olup; bununla ilgili her türlü dolaylı ve doğrudan sorumluluğu tek başınıza üstlenmektesiniz.

İsim*
E-Mail Adresiniz
Yorumunuz*
Kod: 1984

Diğer Ağrı Doğubayazıt Haberleri
Etiketler