Ağrı İpekyolu ortaokulu öğretmenleri yemekte buluştu

Ağrı Merkez Yüzüncü Yıl Mahallesinde yeni binaya taşınan İpekyolu Ortaokulunun öğretmen ve idarecileri yemekte bir araya geldi. Yeni okul binasına taşınmanın...
17.02.2017 Saat: 11:26

Ağrı Merkez Yüzüncü yıl Mahallesinde yeni binaya taşınan İpekyolu Ortaokulunun öğretmen ve idarecileri yemekte bir araya geldi.

Yeni okul binasına taşınmanın sevincini, düzenledikleri yemek organizasyonu ile kutlayan İpekyolu öğretmenleri, birlik ve beraberlik içinde eğitim hizmeti vereceklerini söylediler.

Okul Müdürü Kerem Güngör; Öğretmenlerimizin moral ve motivasyonlarının artması, kurum içinde iletişimin üst seviyeye çıkması adına böyle bir etkinliğe ihtiyaçlarının olduğunu söyledi. Bu gibi etkinlikleri yapmaya devam edeceklerini belirten Güngör, başarılı olmanın yolu okul içinde ve okul dışında Aile olmaktan geçtiğini ifade etti.

ağrı ipekyolu ortaokulu1

ağrı ipekyolu ortaokulu2

ağrı ipekyolu ortaokulu3

ağrı ipekyolu ortaokulu4

ağrı ipekyolu ortaokulu5

ağrı ipekyolu ortaokulu6

ağrı ipekyolu ortaokulu7

ağrı ipekyolu ortaokulu8

ağrı ipekyolu ortaokulu9

ağrı ipekyolu ortaokulu10

Yorum Ekle

Bu sitede yer alan içerikler sadece genel bilgilendirme amacı ile sunulmuştur. Yorumlarınızı kendi özgür iradeniz ile yayınlanmakta olup; bununla ilgili her türlü dolaylı ve doğrudan sorumluluğu tek başınıza üstlenmektesiniz.


Diğer Ağrı Haberleri
Etiketler
Copyright © 2004 - 2017 diyadinnet.com Tüm Hakları Saklıdır. Diyadinnet 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır. Abonesi olduğumuz İhlas Haber Ajansı (İHA), Doğan Haber Ajansı (DHA) ve Anadolu Ajansı (AA) alınan haberlerin herhangi bir ortamda basılması ve yeniden yayımı, ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir.