DSİ 8. Bölge Müdürü Sadullah Seven Ağrı'da

Devlet Su İşleri (DSİ) 8. Bölge Müdürü Sadullah Seven, bir dizi ziyaret ve incelemelerde bulunmak üzere Ağrı’ya geldi. Beraberinde Bölge Müdür Yardımcıları...
16.02.2017 Saat: 18:06

Devlet Su İşleri (DSİ) 8. Bölge Müdürü Sadullah Seven, bir dizi ziyaret ve incelemelerde bulunmak üzere Ağrı’ya geldi.

Beraberinde Bölge Müdür Yardımcıları Ayhan Şahna ve Yaşar Karagöz ile birlikte Ağrı’ya gelen Seven DSİ 85. Şube Müdürlüğü’nü ziyaret etti. Şube Müdürü Yücel Hatunoğlu’ndan yapılan çalışmalar hakkında bilgi alan Seven daha sonra şube personeliyle bir toplantı yaptı.

Devlet Su İşleri (DSİ) 8. Bölge Müdürü Sadulah Seven daha sonra beraberindeki heyetle birlikte Ağrı Valisi Musa Işın’ı ziyaret etti.

sadullah seven dsi1

sadullah seven dsi2

sadullah seven dsi3

sadullah seven dsi4

sadullah seven dsi5

sadullah seven dsi6

Yorum Ekle

Bu sitede yer alan içerikler sadece genel bilgilendirme amacı ile sunulmuştur. Yorumlarınızı kendi özgür iradeniz ile yayınlanmakta olup; bununla ilgili her türlü dolaylı ve doğrudan sorumluluğu tek başınıza üstlenmektesiniz.


Diğer Ağrı Haberleri
Etiketler
Copyright © 2004 - 2017 diyadinnet.com Tüm Hakları Saklıdır. Diyadinnet 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır. Abonesi olduğumuz İhlas Haber Ajansı (İHA), Doğan Haber Ajansı (DHA) ve Anadolu Ajansı (AA) alınan haberlerin herhangi bir ortamda basılması ve yeniden yayımı, ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir.