Ağrı Haberleri

2016'da Ağrı'da Damat ve Gelinlerin fotoğraf tercihi dış mekan oldu

2016'da Ağrı'da Damat ve Gelinlerin fotoğraf tercihi dış mekan oldu
16.02.2017 Saat: 16:36
2016'da Ağrı'da Damat ve Gelinlerin fotoğraf tercihi dış mekan oldu
AĞRI - Ağrı’da özel günlerde dış mekân fotoğrafçılığı yapan Çetin Çelik, 2016 yılında gelin ve damatların fotoğraf çekim tercihlerinin iç mekândan...

AĞRI - Ağrı’da özel günlerde dış mekân fotoğrafçılığı yapan Çetin Çelik, 2016 yılında gelin ve damatların fotoğraf çekim tercihlerinin iç mekândan çok dış mekân olduğunu belirtti.

Ağrı’da özel günlerde dış mekân fotoğrafçılığı yapan Çetin Çelik, 2016 yılında gelin ve damatların fotoğraf çekim tercihlerinin iç mekândan çok dış mekân olduğunu belirtti.

Önceki yıllarda Ağrı’da gelin ve damatlar fotoğraf çekimlerini kapalı fotoğraf stüdyolarında yaptırıldığını ifade eden Çelik “şimdi ise çiftler son zamanlarda moda olan dış mekânda fotoğraf çekimine yoğun talepte bulunuyorlar. Yoğun talep nedeniyle dış çekimlere randevulu çalışıyoruz. Gelin ve damatlar genellikle fotoğraf çekinmek için İshak Paşa Sarayı, Eğitim Fakültesi ve 15 Temmuz Şehitleri Parkı’nı tercih ediyor” dedi.

Hayatlarının en özel günlerinden biri olan evlilik gününde hayallerindeki karelere kavuşabilmeleri için çiftlere Fotoğraf çektirme kısmına önem vermelerini tavsiye eden Çelik, her genç kız evleneceği Gün kendini gelinlik içinde bir prenses olarak hayal eder. Özellikle fotoğraflarda bu özel günün en güzel şekilde ölümsüzleşmesini diler. Fakat çoğu zaman hayalini kurdukları fotoğraflara sahip olamayabilirler. Hayatlarının en özel günlerinden biri olan evlilik gününde hayallerindeki karelere kavuşabilmeleri için Fotoğraf çekimlerini mümkünse düğünden önce yapmaları ve çekim anında, poz verirken bol bol gülücük saçmaları, Aşklarını ve heyecanlarını fotoğraflara yansıtmayı, rahat poz vermeleri için çekim anında yanlarında olacak olan kişileri iyi seçmelerini ve son olarak fotoğrafçılarını iyi seçmeleri tavsiyesinde bulundu.

çetin çelik

Haber Yorumları

Çetin ÇELİK tarafından 1 ay önce eklendi16-02-2017 18:00:24

Bu güzel haberlerinden dolayı Diyadinnet ailesine teşekkür eder başarılar dilerim.

Bu yorumu Beğendiniz mi?
Beğenmedim: 24
Beğendim:12
kayabey tarafından 1 ay önce eklendi17-02-2017 8:06:22

BAŞARLARIN DEVAMIN DİLERİM ÇETİN

Bu yorumu Beğendiniz mi?
Beğenmedim: 11
Beğendim:10
Yorum Ekle

Bu sitede yer alan içerikler sadece genel bilgilendirme amacı ile sunulmuştur. Yorumlarınızı kendi özgür iradeniz ile yayınlanmakta olup; bununla ilgili her türlü dolaylı ve doğrudan sorumluluğu tek başınıza üstlenmektesiniz.


Diğer Ağrı Haberleri
Etiketler
Copyright © 2004 - 2017 diyadinnet.com Tüm Hakları Saklıdır. Diyadinnet 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır. Abonesi olduğumuz İhlas Haber Ajansı (İHA), Doğan Haber Ajansı (DHA) ve Anadolu Ajansı (AA) alınan haberlerin herhangi bir ortamda basılması ve yeniden yayımı, ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir.