Doğubayazıt Gençlik Merkezi'nden KETEM'e ziyaret

AĞRI - Doğubayazıt Gençlik Merkezi, Kanser Erken Teşhis, Tarama ve Eğitim Merkezi'ni (KETEM) ziyaret etti. Gençlik Hizmetleri ve Spor ilçe Müdürü Sevgi Lordoğlu...
16.02.2017 Saat: 10:58

AĞRI - Doğubayazıt Gençlik Merkezi, Kanser Erken Teşhis, Tarama ve Eğitim Merkezi'ni (KETEM) ziyaret etti.

Gençlik Hizmetleri ve Spor ilçe Müdürü Sevgi Lordoğlu ile çalışanlar, KETEM'i ziyaret ederek ilçe Sağlık Müdürü Kasra Muhtar'dan KETEM'in çalışmaları hakkında bilgiler aldı.

Muhtar, yaptığı açıklamada, kanserle mücadelede toplumu bilinçlendirmek ve kanser taramalarının önemi hakkında farkındalık oluşturmak için çaba sarf ettiklerini söyledi.(AA)

Doğubayazıt Gençlik Merkezi'nden KETEM'e ziyaret1

Doğubayazıt Gençlik Merkezi'nden KETEM'e ziyaret2

Doğubayazıt Gençlik Merkezi'nden KETEM'e ziyaret3

Yorum Ekle

Bu sitede yer alan içerikler sadece genel bilgilendirme amacı ile sunulmuştur. Yorumlarınızı kendi özgür iradeniz ile yayınlanmakta olup; bununla ilgili her türlü dolaylı ve doğrudan sorumluluğu tek başınıza üstlenmektesiniz.


Diğer Ağrı Doğubayazıt Haberleri
Etiketler
Copyright © 2004 - 2017 diyadinnet.com Tüm Hakları Saklıdır. Diyadinnet 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır. Abonesi olduğumuz İhlas Haber Ajansı (İHA), Doğan Haber Ajansı (DHA) ve Anadolu Ajansı (AA) alınan haberlerin herhangi bir ortamda basılması ve yeniden yayımı, ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir.